Reference

Jazyková škola LITE vznikla v České Republice v květnu 1997. Název LITE je složený z počátečních písmen anglických slov: Life Improvement Through Education, což v překladu znamená: Zlepšování života pomocí vzdělávání. Jsme přesvědčeni, že metodou LITE se může naučit anglicky každý člověk, pokud chce, a rádi vám pomůžeme.

"Základní, střední...spousta let učení angličtiny a nic z toho. Popravdě jsem nejdříve nevěřila, že by to mohl změnit i LITE, ale teď už vím, jak jsem se šeredně mýlila. Kurz byl nad moje očekávání! Dozvěděla jsem se ohromné množství informací, o kterých jsem v životě neslyšela (jak je to možné za 9 let učení?!) a hlavně mi byly podány tak, že jsem ani neměla pocit, že bych se je učila. Zkrátka žádný pocit "našrotované" hlavy. Vše bylo tak přirozené, vše mi v hlavě ihned zůstalo a nemusela jsem se na to doma dívat ani zpětně. A přitom mluvím!"

Zdeňka N., absolventka intenzivního kurzu pro začátečníky

Šla jsem do kurzu v LITE, abych se rozmluvila. Povedlo se! Hned po týdnu jsem začala přemýšlet v angličtině a po dvou týdnech jsem schopná říct anglicky (téměř) vše, co potřebuji! To, jak se tady angličtina učí, je naprosto geniální! Mluvit, mluvit, mluvit anglicky!

Zuzka Š., absolventka intenzivního kurzu pro středně pokročilé

Učil jsem se anglicky mockrát, ve škole a v jiných kurzech, někdy byl učitel fajn, někdy méně, ale takový zápal a nadšení a hlavně schopnost strhnout studenty k práci – někdy „nudné“, jako mají učitelé v LITE, jsem zažil poprvé. Slyšel jsem o LITE od kamarádů, kteří byli nadšeni, ale přisuzoval jsem to tomu, že s angličtinou začínají, tak mají velké pokroky. Já jsem se zasekl někde na 75% cesty a nešlo to dál, ale na kurzu v LITE jsem se zase o kus posunul. Měl jsem štěstí na skvělé 3 učitele (postupně) a hlavně na super spolustudenty, kteří nesabotovali práci a neulévali se. Určitě budu LITE doporučovat svému okolí a doufám, že to nebyl můj poslední kurz. Získal jsem také motivaci učit se i doma, číst anglické knížky a dívat se na filmy bez dabingu, do čehož se mi dřív nechtělo.

Pavel U., absolvent standardního kurzu v jazykové škole LITE Praha

LITE, dalo mi mnohem více praktických znalostí a použitelných slovíček, než celé tři roky angličtiny na střední škole. Učitel v LITE ví, o čem mluví, učitel ve škole o tom nemá ponětí. To je důvod, proč si LITE vážím a proč jsem šťastný, že jsem se mohl zúčastnit. Za těch 10 dní se v našem kurzu sešel kolektiv skvělých, pracovitých lidí, to je důvod, proč jsem se sem vždycky rád vracel. Výhoda LITE je také, že se člověk může naučit komunikovat nejen anglicky. A nikdy není pozdě začít. „Never let it be“

Jan L., absolvent intenzivního kurzu pro pokročilé

S kurzem jsem velice spokojen. Naprosto naplnil mé očekávání a dokonce jej daleko předčil. Za 9 let výuky AJ na ZŠ a SŠ jsem nepochopil základní věci, jako jsou: přítomný, budoucí a minulý čas. A ve vaší škole v tom mám jasno za 1 týden. Jak je možné, že školy neučí AJ touto metodou? Rozhodně ve studiu budu nadále pokračovat a hned se zapisuji na další kurz. Prostě LITE mi udělala jasno v gramatice, jaké jsem nikdy neměl. Navíc se začínám i rozmlouvat a už se nebojím mluvit anglicky na veřejnosti. Hanka jako vyučující byla bezva a se vším mi pomohla. => LITEko a Hanko, moc děkuju !!!

Jan N., absolvent intenzivního kurzu pro mírně pokročilé

Chcete se opravdu naučit anglicky?


Položky označené * jsou povinné.

Při ukládání došlo k chybám.
Navštivte ZDARMA ukázkovou hodinu
 • Praha
 • Brno
 • České Budějovice
 • Hradec Králové
 • Chrudim
 • Jihlava
 • Liberec
 • Olomouc
 • Ostrava
 • Pardubice
 • Pelhřimov
 • Plzeň
Datum a čas:
Pro zobrazení termínů vyberte město.
více informací

Newsletter

Odhlásit