Vyjádření našich lektorů o práci v LITE

Vyjádření našich lektorů o práci                                     v LITE
20.05.2016

Přečtěte si, co k tomu říkají naše dvě lektorky Pavlína Bezděková a Hanka Havlíková.

"Pomáhám studentům dosáhnout jejich cíle"


Do LITE mě přivedl inzerát, který mě zaujal díky tomu, že neobsahoval požadavek na pedagogické vzdělání. Upoutala mě zmínka o vlastní metodě výuky, která, jak jsem věřila, je v něčem jedinečná. A jsem ráda, že jsem se nespletla, protože se rychle ukázalo, že tam, kde klasická školní výuka selhává a mnozí studenti opakovaně rezignují, tam LITE exceluje.
    
Tato metoda mi dává dokonale fungující nástroj, díky němuž pomáhám studentům dosáhnout jejich cíle s nabytím důvěry v sám sebe, že jsou schopni se naučit jiný jazyk.

V neposlední řadě mi LITE dává tvořivé prostředí s možností osobního i profesního růstu, s přátelským a vlídným zázemím, kde každý rád podá pomocnou ruku, kdykoli je potřeba.
   
Pro tyto a ještě další důvody jsem ráda, že jsem součástí tohoto skvělého týmu, který tahá za jeden provaz a který má jasnou vizi kam směřuje.

MgA. Pavlína Bezděková

"Naučila jsem se lidem opravdu naslouchat"

V LITE pracuji už pátým rokem a občas se pozastavím nad tím, jaké jsem měla štěstí, když jsem našla práci tady. Je těžké shrnout, co všechno se mi na práci tady líbí, protože je toho mnoho.

Do LITE jsem nastoupila hned po složení závěrečných zkoušek na vysoké škole a už jen fakt, že existuje firma, která Vás nezavrhne, protože nemáte několikaletou praxi, je skvělý. Všichni lektoři tu začínají na stejné startovní čáře, protože se musí nejdříve vyškolit na metodou LITE. A v podstatě to samé platí i o studentech, protože jsou rozděleni do úrovní, kde jsou všichni na stejné startovní čáře, a tudíž se nikdo nemusí cítit pozadu, hloupě nebo tak, jak jsme měli tendenci se cítit ve škole. Metoda, jakou se v LITE vyučuje, je velmi specifická, ale důležité je, že funguje! A vím to i proto, že moje maminka také byla studentkou naší školy.

Jako člověk i jako lektorka jsem za ty roky zde osobně vyrostla a naučila jsem se lidem opravdu naslouchat. Díky možnosti dalšího vzdělávání se ve své práci mohu neustále zlepšovat.
   
Kromě pocitu, že dělám práci, která má smysl, je důležité mít příjemný kolektiv a atmosféru. A to vše LITE poskytuje. Kolegové jsou milí, vstřícní a snažíme si navzájem pomáhat. Po těch letech, které zde jsem, mohu říci, že LITE a lidé v něm jsou moji přátelé, ale i moje druhá rodina.

Mgr. Hanka Havlíková

Právě rozšiřujeme tým našich lektorů!

Přečtěte si více ZDE>>

Neváhejte a pošlete nám svůj životopis na m.rihova@lite.cz ještě dnes!

*Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů uvedených výše pro účely přímého marketingu včetně zasílání nabídek, novinek, užitečných tipů ke studiu angličtiny a jakýchkoli jiných obchodních sdělení elektronickými prostředky (e-mailem nebo SMS). Informace o zpracování osobních údajů

Položky označené * jsou povinné.

Informace o zpracování osobních údajů

Při ukládání došlo k chybám.
Navštivte ZDARMA ukázkovou hodinu
 • Praha
 • Brno
 • České Budějovice
 • Hradec Králové
 • Chrudim
 • Jihlava
 • Liberec
 • Olomouc
 • Ostrava
 • Pardubice
 • Pelhřimov
 • Plzeň
Datum a čas:
Pro zobrazení termínů vyberte město.
více informací

Informace o zpracování osobních údajů