LETNÍ TÁBOR S VÝUKOU ANGLIČTINY 2016

LETNÍ TÁBOR S VÝUKOU ANGLIČTINY 2016
28.02.2016

Čtrnáct dní aktivního používání angličtiny zábavnou formou spojené s celotáborovou hrou....

31. 7. - 13. 8. 2016

Hlavním cílem je strávit s dětmi v létě 14 dní mimo civilizaci v lese, na louce, zažít spoustu zábavy a mít ty pravé letní zážitky z typického tábora pod stanem. A u toho se hravou formou ještě něco naučit. Využít dobu prázdnin, kdy je možné případně dohnat i to, co se během roku nedařilo ve škole zvládnout. Často slýcháme od rodičů, že se znalostí, které děti na táboře získaly, pak se získanými znalostmi vyžijí celý následující školní rok a také že po návratu z tábora mluví jen anglicky.

Historie: 

Zkušenosti s pořádáním táborů jsme začali sbírat před sedmi lety a měli tak možnost vytvořit spoustu celotáborových her. Mezi nejoblíbenější patří Cesta kolem světa s Willy Fogem, Starověký Egypt nebo celotáborová hra ve stylu amerických svátků. Loňským ročníkem nás provázely Disneyho příběhy- Frozen, Gumídci,... Letošní téma táborový tým již odhlasoval a bude ve stylu Olympijských her. Termín tábora je 23. 7. - 5. 8. 2016. Těšíme se na všechny naše stálé táborníky. Někteří s námi již jezdí od svých čtyř let. Moc rádi poznáme i nové tváře.

Místo konání: 

Původně jsme dlouhý čas tábory pořádali na jednom z typických tábořišť, kde byly stany s podsadou, les, louka, kadibudky, žádná elektřina. Mělo to své kouzlo a některými rodiči byl pro toto tábor přímo vyhledávaný. V roce 2015 jsme udělali  změnu a letošní tábor bude opět na krásném místě v lese na louce s hájenkou, zděnou budovou, elektřinou. Stále zde ale lišky dávají dobrou noc a na mapách se těžko hledá- Bělá u Pelhřimova. Proto při příjezdu na tábořiště si v jeho okolí můžete ze všech směrů zahrát šipkovanou, následovat šipky LITE a věříme, že nás najdete.

Jak tábor probíhá: 

Děti čeká 14 dní plných zábavy, her a soutěží s celotáborovou hrou a 50 vyučovacími hodinami angličtiny skvělou formou, kde nezbyde nic jiného než jen mluvit, mluvit, mluvit. Protože učíme trochu jinak, než je úplně běžné, je nejlepší si během roku přijít vyzkoušet bezplatnou ukázkovou hodinu přímo u nás ve škole v Jihlavě nebo v Pelhřimově, abyste měli představu, jak výuka probíhá. Aktuální termíny najdete na www.lite.cz .

Na táboře jsou děti rozděleni do skupinek podle znalostí a věku. Tábor je určen všem, od nejmenších dětí až po absolventy ZŠ, kteří potřebují zlepšit nebo posunout v angličtině. O jídelníček se staráme sami, máme vlastní kuchyni, tak jsou jídla na přání a děti u nás jedí většinou celý den- od ráda do večera. :-)  

A jak to skutečně na táboře probíhá můžete zhlédnout na kanálu Youtube zde.

Těšíme na nová letní dobrodružství a velkou porci angličtiny!

Táborový tým LITE Jihlava a Pelhřimov

Alča, Kuba, Johny, Pepa, Michal, Terka, Eliška, Verča, ...

 

PŘIHLÁŠKA KE STAŽENÍ ZDE

Navštivte ZDARMA ukázkovou hodinu
 • Praha
 • Brno
 • České Budějovice
 • Hradec Králové
 • Chrudim
 • Jihlava
 • Liberec
 • Olomouc
 • Ostrava
 • Pardubice
 • Pelhřimov
 • Plzeň
Datum a čas:
Pro zobrazení termínů vyberte město.
více informací

Informace o zpracování osobních údajů