Přehled služeb v LITE Plzeň

Přehled služeb v LITE Plzeň
07.04.2021

Vyberte si z kompletního "MENU" pro angličtináře.

Angličtina je dlouhodobě jedna z nejlepších investic do sebe.

Otevírá dveře do světa, přináší skvělé pracovní příležitosti a okruh vašich potenciálních přátel rozšíří na více než 4 miliardy lidí! :)

A v LITE děláme vše pro to, abychom vám díky angličtině všechny tyto příležitosti dopřáli.

 

Hlavní kurzy LITE
Zde dostanete to nejlepší, co jsme pro vás za 20 let zkušeností vytvořili. Intenzivní studium angličitny s důrazem na schopnost MLUVIT, 10 úrovní kurzů (B0 - INT5) v ranních a večerních variantách.

Letní intenzivní kurzy 
Téměř tak intenzivní pokrok v angličtině, jako byste studovali v zahraničí. Za 1-2 týdny uděláte takový pokrok v mluvené angličtině, na kterém jiní pracují celé měsíce! Neváhejte, probíhají jen jednou ročně v období prázdnin. 


Udržovací kurzy
Zůstaňte v kontaktu s angličtinou. Upevníte si a ještě více procvičíte znalosti z vašich absolvovaných kurzů. Naučíte se nová slovíčka a fráze. To vše ve třech úrovních (po B4, po INT2 a po INT5) v pohodové, udržovací intenzitě 1x týdně.

Opakovací kurzy
"Vypařily" se vám časem a nepoužíváním vaše znalosti z absolvovaných kurzů? Vše se dá napravit. Za 50% ceny si můžete kurz zopakovat! A vaše znalosti budou ještě pevnější a pochopení lepší. Opakování je matka moudrosti. :)

Kurzy s rodilým mluvčím

Kurzy budou trochu jiné, než jste u nás zvyklí.
Gramatiky si příliš neužijete. Budete hlavně mluvit, konverzovat, trénovat výslovnost, přízvuk, anglické fráze, slang a porozumění rodilému mluvčímu. 
V kurzu vás čeká spousta konverzace v angličtině, bez češtiny. Zlepšíte své porozumění cizincům, svoji výslovnosti a přízvuk. Naučíte se rychle a správně reagovat v různých situacích. Naučíte se opravdovou angličtinu včetně slangu, výslovnosti a hovorových frází. Konverzovat budete na téma cestování, práce, nákupy, ubytování, restaurace, apod. Intenzita 2x týdně 90 minut, odpoledne.

Dětské kurzy

 Velmi hravé a konverzační kurzy pro děti školního věku v 6ti úrovních náročnosti. Děti si zde angličtinu skvěle procvičí, látku pochopí a hlavně se na rozdíl od školy pořádně anglicky rozmluví!


Firemní kurzy
Výuka pro firemní zákazníky s možností individuálního nastavení termínů výuky, intenzity i samotného zaměření. V případě čerpání dotace na studium splňujeme všechny požadavky dodavatele jazykových kurzů a poskytujeme firmě plnou administrativní podporu.

Individuální výuka
Lektora máte jen pro sebe a můžete efektivně zvládnou přesně to, co nejvíc v angličtině potřebujete.

Konverzační lekce po telefonu
Chcete jen tak konverzovat s lektorem na témata, co vás baví nebo která potřebujete procvičovat? Krátké, ale pravidelné 20 minutové konverzační lekce po telefonu nebo on-line vám pomohou vypilovat vaši mluvenou angličtinu a udržet si svoji angličtinu ve formě. Aktuálně probíhá výuka on-line.

Studenti si naši on-line výuku velmi pochvalují.
Podívejte se na video reference na You Tube nebo na Facebooku.
Můžete si ji vyzkoušet nezávazně předem.

Co vy na to?

Kdy začnete? :))


Pro bližší informace zavolejte na tel: 603 512 189, nebo napište email na: plzen@lite.cz.

Navštivte ZDARMA ukázkovou hodinu
 • Praha
 • Brno
 • České Budějovice
 • Hradec Králové
 • Chrudim
 • Jihlava
 • Liberec
 • Olomouc
 • Ostrava
 • Pardubice
 • Pelhřimov
 • Plzeň
Datum a čas:
Pro zobrazení termínů vyberte město.
více informací

Informace o zpracování osobních údajů