Co přinesly letní intenzivní kurzy našim studentům

Co přinesly letní intenzivní kurzy našim studentům
14.08.2018

Přečtěte si, co říkají o našich letních intenzivních kurzech naši studenti.

"MYSLÍM, ŽE TENTOKRÁT TO V HLAVĚ ZŮSTANE"

"Za svůj život jsem již absolvovala mnoho různých kurzů. A to i v zahraničí. Ovšem žádný z nich nebyl tak skvělý a intenzivní, jako kurz v LITE. Neustálá konverzace a především nutnost sama vytvářet otázky mi hodně pomohla se zažitím gramatiky, kterou jsem se učila již po několikáté. A myslím, že tentokrát to v hlavě zůstane :). Moc díky Bětce za trpělivost a super přístup. Doufám, že budu mít někdy v budoucnu ještě příležitost absolvovat v LITE další kurz."

 

"MOC JAZYKOVÉ ŠKOLE DĚKUJI ZA TUTO PŘÍLEŽITOST A ÚŽASNÝ TÝDEN"

"Řekla bych, že to byl můj nejlepší kurz angličtiny, jaký jsem kdy absolvovala. Lenka nás dovedla všechny krásně zapojit a střídáním aktivit nám celodenní vyučování v pohodě uteklo. Gramatiku, kterou se učím už léta, jsem konečně důkladně pochopila a tím, že jsme vše dostatečně procvičovali, si ji i pamatuji.

Změnilo to i celý můj pohled na učení jazyka, půjdu na to od nynějška úplně jinak, hravější formou. Lenka byla výborná, moc mne to s ní bavilo. Budu-li mít možnost příští léto, určitě bych ráda v LITE pokračovala.

Sešla se nás výborná parta zajímavých lidí a doufám, že se s některými z nich ještě setkám. Moc jazykové škole děkuji za tuto příležitost a úžasný týden, na který budu dlouho vzpomínat. Kdyby byla možnost ohodnotit počtem hvězdiček, za mne maximální počet."

"NIKDY JSEM SI NEMYSLELA, ŽE MĚ ANGLIČTINA BUDE TAK BAVIT"

"Po kurzu B2 a B3 musím s jistotou říct, že lépe jsem v životě angličtině nerozuměla a neuměla jsem ji. Mám obrovskou radost, že jsem udělala tak obrovský progres v angličtině za 3 týdny. To vše díky srozumitelné výuce a skvěle sestaveného studijního plánu. Moc se těším na další pokroky. Nikdy jsem si nemyslela, že mě angličtina tak bude bavit, budu něco umět a nebudu se bát mluvit. Jen pro srovnání - na škole jsem z angličtiny málem propadla. Takže good job školo, Míšo a Aničko. Thank you so much."


"UŽ SE NEBOJÍM NĚCO ŘÍCT ANGLICKY"

"Konečně ze mě spadl strach z mluvení, díky LITE. Vždycky, když ke mně přišel nějaký cizinec a ptal se mě, zda umím anglicky, tak jsem říkala, že ne. Ale od teď je to jinak. Od teď už se nebojím něco říct anglicky, i když to nemusí být vždy dobře. Také jsem díky LITE poznala mnoho skvělých lidí, kteří mají stejný zájem, jako já. A to, naučit se plynule mluvit anglicky. Vím, že to ještě nějakou dobu potrvá, než si budu jistá v mluvení, ale myslím, že je to na dobré cestě. Takže ještě jednou DÍKY! Nejen za mě, ale za všechny studenty, kterým jste pomohli. Pokračujte v tom, co děláte. JSTE SUPER!"


"ANGLIČTINA JE NAUČITELNÁ"

"Po letech neustálých začátků a různých druhů výuky jsem teď zjistila, že angličtina je naučitelná. Mám pocit, že mám nyní dobrý základ, na kterém můžu stavět, přestala jsem se bát a mám chuť pokračovat."

Pošlete nám nezávaznou přihlášku

*Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů uvedených výše pro účely přímého marketingu včetně zasílání nabídek, novinek, užitečných tipů ke studiu angličtiny a jakýchkoli jiných obchodních sdělení elektronickými prostředky (e-mailem nebo SMS).

Položky označené * jsou povinné.


Položky označené * jsou povinné.

Informace o zpracování osobních údajů

Při ukládání došlo k chybám.
Navštivte ZDARMA ukázkovou hodinu
 • Praha
 • Brno
 • České Budějovice
 • Hradec Králové
 • Chrudim
 • Jihlava
 • Liberec
 • Olomouc
 • Ostrava
 • Pardubice
 • Pelhřimov
 • Plzeň
Datum a čas:
Pro zobrazení termínů vyberte město.
více informací

Informace o zpracování osobních údajů