Letní intenzivní kurzy - reference

Letní intenzivní kurzy - reference
28.08.2017

Rozhodujete se o tom, co budete dělat v létě? Nechte se motivovat od studentek, které intenzivní kurzy absolvovaly minulé léto.

O kurzu mi vyprávěla kamarádka...

Do LITE jsem přišla jako velice plachá osoba, která se bála promluvit anglicky. Avšak už na ukázkové hodině mi bylo jasné, že se mi zde podaří své bariéry odbourat. Jana (lektorka) mě dokázala rozmluvit tak, jak jsem nikdy za X let studia angličtiny nemluvila.

Oceňuji originální způsob výuky, který tato škola praktikuje. Nejen, že jsem si zde ucelila své znalosti a získala mnoho nových, ale užila jsem si zde mnoho zábavy a poznala hodně sympatických lidí. Plánuji pokračovat do Int 2 a musím říct, že už teď se těším.


Ester L., absolventka intenzivního kurzu angličtiny pro středně pokročilé

letní kurzy aj

Ještě před týdnem jsem neměla ráda angličtinu a nebyla jsem i přes slušné pasivní znalosti schopná komunikace. Kurz mi pomohl utřídit si gramatiku, přestat se stydět a hlavně mě naučil komunikovat. Nevěřím na zázraky, ale možná bych měla začít. Týden v LITEu mi dal z angličtiny mnohem víc než osm let gymnázia. Díky moc a brzy na viděnou.

 
Kristýna H., absolventka intenzivního kurzu angličtiny pro mírně pokročilé

letní kurzy aj

Učím se angličtinu od čtvrté třídy, ale pořádně jsem nikdy nemluvila. Bylo mi trapně, když mě cizinec zastavil na ulici a já mu neuměla odpovědět na jeho otázku nebo když jsem byla na dovolené. Tento kurz mě konečně rozmluvil. I když mluvím s chybami, tak ale mluvím a už se tolik nebojím. Dokonce už doma mluvím česko-anglicky :) Občas je to sranda :)

Myslím si, že jsem udělala velký pokrok, pokud srovnám mou angličtinu před kurzem a po kurzu a můžu být na sebe pyšná :)

 
Michaela P., absolventka intenzivního kurzu angličtiny pro mírně pokročilé

letní kurzy angličtiny

  Termíny letních kurzů 2022 v Praze

 

letní kurzy aj

Do kurzu jsem se přihlásila poté, co mi o něm vyprávěla kamarádka a kolegyně z práce v jedné osobě. Byla jsem celkem přesvědčená o tom, že mě kurz posune dále, nicméně skutečnost předčila moje očekávání. Jsem opravdu nadšená a mám velkou chuť číst, poslouchat, sledovat - prostě nasávat angličtinu všemi smysly. Těším se, že zde co nejdříve usednu v pokračovacím kurzu. Děkuji moc.

 
Michaela N., absolventka intenzivního kurzu angličtiny pro mírně pokročilé

kurzy aj

Kurz byl super. Za deset dní v intenzivním kurzu jsem se toho naučila více než za X let ve škole. 
Líbí se mi, že se zbytečně neponořujeme do toho, jaký zrovna probíráme čas a jaký má název (když to vůbec nepotřebujeme vědět), ale všemu říkáme větný vzor :) Neustálou konverzací se studenti bez problémů naučí všechna slovíčka, která potom můžeme dosazovat do větných vzorů. Navíc se už nestydím mluvit a mám dobrou výslovnost... Celý intenzivní kurz jsem si moc užila a doufám, že nebyl poslední :)

 
Magda K., absolventka intenzivního kurzu angličtiny pro začátečníky

letní kurz aj

S kurzem jsem byla velice spokojená. Dalo mi to hodně. Konečně jsem si ujasnila použití gramatiky, která mi dříve dělala velký problém. Vždy jsem špatně komunikovala s okolím, bála jsem se říct cokoli anglicky, abych to náhodou třeba neřekla špatně. V intenzivním kurzu jsem se dost rozmluvila a doufám, že už se to bude rozvíjet dál a dál až ztratím úplně všechny zábrany. Za moc milý přístup děkuji Terezce.

 
Natálie L., absolventka intenzivního kurzu angličtiny pro mírně pokročilé

Další reference z nezávislého portálu Jazykovky.cz>

 

letní kurzy angličtiny  Termíny letních kurzů 2022 v Praze

.

Pošlete nám nezávaznou přihlášku

*Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů uvedených výše pro účely přímého marketingu včetně zasílání nabídek, novinek, užitečných tipů ke studiu angličtiny a jakýchkoli jiných obchodních sdělení elektronickými prostředky (e-mailem nebo SMS).

Položky označené * jsou povinné.


Položky označené * jsou povinné.

Informace o zpracování osobních údajů

Při ukládání došlo k chybám.
Navštivte ZDARMA ukázkovou hodinu
 • Praha
 • Brno
 • České Budějovice
 • Hradec Králové
 • Chrudim
 • Jihlava
 • Liberec
 • Olomouc
 • Ostrava
 • Pardubice
 • Pelhřimov
 • Plzeň
Datum a čas:
Pro zobrazení termínů vyberte město.
více informací

Informace o zpracování osobních údajů