Odezvy z letních kurzů

Odezvy z letních kurzů
14.07.2021

Intenzivní kurzy jsou v plném proudu. Přečtěte si, co píší jejich absolventi.

Studenti a jejich vyjádření po kurzu:

Toto napsala studentka Jarmila Š. po desetidenním kurzu:

"Intenzivní kurz mi dal mnoho. Rozšířila jsem si slovní zásobu, ujasnila si větné vzory a naučila se nové vazby. Dá se říci, že za 2 týdny intenzivní angličtiny vím mnohem víc a nebojím se větné vzory používat. Vřele doporučuji každému, kdo je věčný začátečník!"

 

Student Milan K. nám napsal toto:

"Přišel jsem jako stagnující víceletý studující, který mnoho větných vzorů v minulosti někdy někde probíral, ale nemá je zažité. Intenzivní "katalogový" přehled přesně naplnil moje očekávání, se kterým jsem se přihlásil. Odcházím nastartovaný používat při komunikaci i něco jiného, než přítomný čas prostý."

 

Michaela N. napsala:

„Do kurzu jsem se přihlásila poté, co mi o něm vyprávěla kamarádka a kolegyně z práce v jedné osobě. Byla jsem celkem přesvědčená o tom, že mě kurz posune dále, nicméně skutečnost předčila moje očekávání. Jsem opravdu nadšená a mám velkou chuť číst, poslouchat, sledovat - prostě nasávat angličtinu všemi smysly. Těším se, že zde co nejdříve usednu v pokračovacím kurzu. Děkuji moc.“

 

Studentka Zuzka napsala:

"Šla jsem do kurzu v LITE, abych se rozmluvila. Povedlo se. Hned po týdnu jsem začala přemýšlet v angličtině a po dvou týdnech jsem schopná říct anglicky (téměř) vše, co potřebuji! To, jak se tady angličtina učí, je naprosto geniální! Mluvit, mluvit, mluvit anglicky!"

 

Eva P. napsala:

Během kurzu jsem se báječně rozmluvila. Vybavila se mi spousta věcí, které jsem kdysi znala, ale neuměla jsem je používat. Díky svému úsilí a velké pomoci lektorky a ostatních studentů jsem si rozšířila okruh slov a větných vzorů, které dokáži používat. Nedokázala jsem si předsatvit, jak na mě zapůsobí intenzivní kurz. Musím říct, že je to super, připadala jsem si jako na letním táboře. Sedm dní jsem žila "anglicky". Bude se mi po tom stýskat. Byla to pro mě báječná dovolená!"

 

Dana po kurzu napsala:

"Jsem šťastná, že se mi podařilo rozmluvit a znovu se zamilovat do angličtiny..."

 

A studentka Petra L. po intenzivním kurzu napsala:

"Poprvé mám pořádek a přehled v časech a jsem schopna je použít během hovoru..."

 

Studentka Jana P. napsala:

"V minulém týdnu jsem prošla kurzem B2 (začátečníci 2) - intenzivní týdenní výuka. Po jeho absolvování jsem zaznamenala razantní pokrok a těším se na pokračování v B3... Ostych při konverzaci v angličtině zmizel."

 


Klikněte sem a rezervujte si svůj termín v letních intenzivních kurzech >>>

 

Afterparty po ukončení prvních letních kurzů...  :-)

Pošlete nám nezávaznou přihlášku

*Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů uvedených výše pro účely přímého marketingu včetně zasílání nabídek, novinek, užitečných tipů ke studiu angličtiny a jakýchkoli jiných obchodních sdělení elektronickými prostředky (e-mailem nebo SMS).

Položky označené * jsou povinné.


Položky označené * jsou povinné.

Informace o zpracování osobních údajů

Při ukládání došlo k chybám.
Navštivte ZDARMA ukázkovou hodinu
 • Praha
 • Brno
 • České Budějovice
 • Hradec Králové
 • Chrudim
 • Jihlava
 • Liberec
 • Olomouc
 • Ostrava
 • Pardubice
 • Pelhřimov
 • Plzeň
Datum a čas:
Pro zobrazení termínů vyberte město.
více informací

Informace o zpracování osobních údajů