Pozdrav z Nového Zélandu!

Pozdrav z Nového Zélandu!
21.04.2017

Přečtěte si dopis, který jsme dostali od našeho studenta Jardy Pokorného. Jarda studoval v LITE, procestoval kus světa a z Nového Zélandu nám napsal:

"Hi everybody!!!

My name is Jarda. 2 years ago I was just a regular guy living in the Czech Republic and had no idea what is going on outside of my country. I could not speak English at all. One day I heard about "LITE" from my friend Tomas. First I just laughed at him but then I started to think ... and think ... and finally I decided to attend the course...

The lessons at LITE changed my life in the best way. After 3 months I had learnt enough to successfully go and live and work in England. Of course it was not easy to move out but I was quite confident to do it. I worked there as an au-pair. 

And what happened after England?? :)))

I started to travel a lot! Until now I have visited many places like Sri Lanka, Bali, Singapore, Australia, Fiji, Dubai and many more. And I could not stop traveling. Now I have been living for almost one year in New Zealand and I have got a work permit for 2 more years. I have many friends from different countries and a beautiful girlfriend from Japan. :)))

So I would like to say a big Thank you to LITE for giving me this opportunity, for giving me the first kick to learn English and look outside of my country..."

---

"Ahoj všichni !!!

Jmenuji se Jarda. Před 2 lety jsem byl jen obyčejný člověk žijící v Čechách a neměl jsem tušení, co se děje mimo mou zemi. Vůbec jsem nemluvil anglicky. Jednoho dne jsem slyšel o "LITE" od svého kamaráda Tomáše. Nejprve jsem se mu vysmál, ale pak jsem začal přemýšlet ... a přemýšlel jsem a přemýšlel ... a nakonec jsem se rozhodl nastoupit do kurzu ...

Lekce v LITE změnily můj život tím nejlepším způsobem. Po 3 měsících jsem se naučil dost na to, abych úspěšně odjel a žil a pracoval v Anglii. Samozřejmě, že to nebylo snadné vycestovat, ale byl jsem si docela jistý, že to zvládnu. Pracoval jsem nějakou dobu v Anglii jako au-pair.

A co následovalo po Anglii ??? :)))

Začal jsem cestovat ve velkém! :))) Až do teď jsem navštívil spoustu míst, jako je Srí Lanka, Bali, Singapur, Austrálie, Fidži, Dubaj a mnoho dalších. A nemohl jsem přestat cestovat. Teď žiji téměř rok na Novém Zélandu a dostal jsem pracovní povolení na další 2 roky. Mám mnoho přátel z různých zemí a krásnou přítelkyni z Japonska. :)))

Chtěl bych tedy vyslovit velký dík LITEu za to, že mi dal tuto příležitost a že mě "nakopl", abych se naučil anglicky a podíval se do světa …"

---

              

 

Jardo, děkujeme za úžasné fotky i krásný příběh

a přejeme Ti ještě mnoho krásných navštívených míst.

Tvůj LITE

 

---

Ještě jste nebyli na naší ukázkové hodině? 

 Rezervujte si místo zde >>

Pošlete nám nezávaznou přihlášku

*Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů uvedených výše pro účely přímého marketingu včetně zasílání nabídek, novinek, užitečných tipů ke studiu angličtiny a jakýchkoli jiných obchodních sdělení elektronickými prostředky (e-mailem nebo SMS).

Položky označené * jsou povinné.


Položky označené * jsou povinné.

Informace o zpracování osobních údajů

Při ukládání došlo k chybám.
Navštivte ZDARMA ukázkovou hodinu
 • Praha
 • Brno
 • České Budějovice
 • Hradec Králové
 • Chrudim
 • Jihlava
 • Liberec
 • Olomouc
 • Ostrava
 • Pardubice
 • Pelhřimov
 • Plzeň
Datum a čas:
Pro zobrazení termínů vyberte město.
více informací

Informace o zpracování osobních údajů