Rád bych se podělil o pocity z mého prvního kurzu

Rád bych se podělil o pocity z mého prvního kurzu
16.11.2020

Děkujeme Darkovi za krásný e-mail a zpětnou vazbu. Věříme, že i další kurzy v LITE budou stejně přínosné.

Rád bych se podělil o pocity z mého prvního kurzu (online)

v Praze dne 7. listopadu 2020

"Dobrý den

Rád bych se podělil o pocity z mého prvního kurzu ve škole LITE. V prvé řadě chci moc poděkovat Slávce. Je bezesporu nejlepší učitelkou jazyka, jakou jsem kdy poznal. Pohotová, rychlá, správně příšná a evidentně svou práci miluje. Je skvělá.

Dobrý pocit ze studia mám i vzhledem k intenzitě studia. Nikdy jsem neměl tolik hodin v týdnu a bál jsem se, že to bude nad mé síly, ale ono to jde a dokonce to i funguje. I vzhledem k dnešní situaci, kdy je na tyto aktivity opravdu dost času. I tak si myslím, že kdyby tento vynucený volný čas nenastal, navštěvoval bych školu dál pravidelně, psal bych úkoly stejně zodpovědně a těšil se na další témata a větné vzorce, jak tomu bylo nyní. To proto, že ve škole LITE cítím větší zodpovědnost vůči své osobě. Jsem rád, že jsme kurz dokončili a že jsem o žádnou hodinu nepřišel. Výuka online byla mou první zkušeností v tomto prostředí, ale popasovali jsme se s tím myslím všichni velmi dobře.

Rád bych ohodnotil své zlepšení, jak to cítím sám na sobě. Studiem angličtiny jsem strávil hodně času. Angličtinu jsem měl na školách, v kurzech, i s osobními lektory. Nikdy to nebylo tolik času týdně a postupovali jsme většinou podle nějaké učebnice.

Věřím, že někomu tento způsob studia vyhovuje. Já se ale v učebnicích ztrácel a nedokázal si odnést vše podstatné. Každý lektor také pracoval s jinou učebnicí, což znamenalo si zvykat na jiný styl. Nechci tím říct, že mě tato studia taky nikam neposunula, ale nebylo to tak rychlé, jako u vás a necítil jsem se tak jistý při konverzaci.

Když do těchto učebnic nahlédnu nyní - a že jich doma mám - cítím, že se stala ZMĚNA. Jako bych skoro všemu najednou rozumněl. Prostě to najednou jde. Samozřejmě v rámci úrovně. Stále je co zlepšovat.

Dále zde musím zmínit, že i kvůli intenzitě kurzu a jistotě v látce pociťuji méně ostychu při mluvení. S tím jsem se vždy hodně pral. Nyní na to nemám ani čas pomyslet, protože se v mé hlavě rodí další a další věty, srovnávají se vzorce a zpojují se slovíčka, abych řekl vše správně.

Co bych rád zlepšil je rutina. Potřebuji zrychlit myšlení v angličtině. Snažím se poslouchat angličtinu. Mám s kým konverzovat a tak věřím ve zlepšení.

V pondělí mi začíná další kurz ve Vaší škole a já se velice těším. Těším se na to, že budu stále blíž svému cíli. Totiž mluvit anglicky.

 

Pěkný den

student Darek

online výuka angličtina LITE

Pošlete nám nezávaznou přihlášku

*Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů uvedených výše pro účely přímého marketingu včetně zasílání nabídek, novinek, užitečných tipů ke studiu angličtiny a jakýchkoli jiných obchodních sdělení elektronickými prostředky (e-mailem nebo SMS).

Položky označené * jsou povinné.


Položky označené * jsou povinné.

Informace o zpracování osobních údajů

Při ukládání došlo k chybám.
Navštivte ZDARMA ukázkovou hodinu
 • Praha
 • Brno
 • České Budějovice
 • Hradec Králové
 • Chrudim
 • Jihlava
 • Liberec
 • Olomouc
 • Ostrava
 • Pardubice
 • Pelhřimov
 • Plzeň
Datum a čas:
Pro zobrazení termínů vyberte město.
více informací

Informace o zpracování osobních údajů