Zkušenosti studentů s online výukou

Zkušenosti studentů s online výukou
20.11.2020

Zajímají vás zkušenosti studentů s online výukou? Jsme velmi rádi za pozitivní reakce a zpětnou vazbu od našich studentů. 

Co říkají studenti, kteří absolvovali online kurzy v LITE?

 

"Angličtinu jsem neměla nikdy ráda, protože mi nešla. Ve škole se mi pletlo vše dohromady. Teď s LITE během pár měsíců začínám více rozumět a hlavně mě angličtina více baví. Zášť k angličtině začíná pomalu opadat a touha se s ní kamarádit je větší a větší."

Alena Pleucnerová, absolventka online kurzu pro falešné začátečníky

 

"Ahoj, posílám můj pohled na kurz B2 ranní, s učitelem Peterem Sýkorou. Chtěl bych poděkovat, nemám prakticky žádné negativní připomínky ke kurzu. I když jsme museli přejít na online výuku, nebyl s tím žádný problém. Hodně se mluvilo, což považuji za největší klad kurzu, že jsem se rozmluvil. I to, jak byla podaná gramatika, mi vyhovovalo. Myslím, že jsem se určitě v angličtině zlepšil. Děkuji Petrovi za vedení kurzu. V blízké době chci určitě pokračovat v LITE v další úrovni, v B3. Díky."

Libor Z., absolvent online kurzu pro falešné začátečníky

 

"Jsem velice rád, že jsem pokračoval dále, jelikož pokrok za tak krátkou dobu si všimli i lidé kolem mě. Takový pokrok jsem v poslední jazykové škole určitě neměl. I když jsem stále ještě v začátcích, už nemám ten pocit, že zatuhnu, jakmile na mě promluví anglicky mluvící člověk. Zato musím poděkovat hlavně lektorovi Honzovi, který je velice trpělivý, vždy poradí a učení je s ním i zábava :-) Moc se těším na další úrovně a doufám, že to skončí až plynulou angličtinou :-)"

Tomáš Jurčaga, absolvent online kurzu pro falešné začátečníky

 

"Myslím, že LITE byla dobrá volba. Jsem spokojena s výukou i lektorem. Nelituji mého rozhodnutí pokračovat i v distanční výuce. Myslím, že i to bylo přínosem. Pokud se dostanu do B3, jsem zvědavá, co nás čeká."

Kateřina Neumannová, absolventka online kurzu pro falešné začátečníky

 

"Když jsem začala přemýšlet, kolik let jsem na škole studovala anglický jazyk a s hrůzou zjistila, že je to cca 12 let a já neumím promluvit, říkala jsem si, že jsem ostuda. Začalo to v práci. Potřebovala jsem něco říci anglicky a najednou chaos v hlavě: Jaký mám použít čas? A co předložka? A člen? Má tam být? V tu chvíli člověk vlastně začne mlčet.

Teď mám za sebou kurz Beginner 2 (Začátečníci 2) a z probrané látky to tam začíná skákat "samo". Potřebuji se ale zlepšovat a už dnes vím, že nebudu končit B4 (Beginner 4), jak jsem původně zamýšlela! A hlavně! S LITEem jsem si jistá, že dokážu dokončit i jejich nejvyšší úroveň :) Těším se!"

Klára Jetlebová, absolventka online kurzu pro falešné začátečníky


teacher online LITE

 

"Začnu tím, že jsem moc ráda, že jsem se přihlásila na angličtinu do LITE. Na školu jsem dostala doporučení od kamarádky a nyní když řeknu, že chodím do LITE, vím, že školu zná spoustu lidí a vždy mluví o škole v superlativech. Po ukázkové hodině jsem se rovnou přihlásila až do B4, byla to sice troufalost, ale rozhodla jsem se, že se naučím anglicky.

Protože jsem se nikdy neučila angličtinu (před 30 lety jeden měsíc), jsem překvapená a nadšená, co všechno už umím. V srpnu jsem chodila na B1 se Slávkou, byla skvělá a hodně mne naučila, hlavně základy.

Po absolvování B2 se cítím na duši skvěle, co už umím a co dokáži říct. Byli jsme skvělá parta lidí a několik z nás pokračuje dál do B3. Přestože nastaly komplikace kvůli covidu 19, škola to zvládla skvěle a my se naučili komunikovat a učit se přes počítač. Jen ten kontakt chybí, ranní káva a smích na chodbě.

Chtěla bych poděkovat Petrovi za vysvětlování a naučení angličtiny. Je opravdu skvělý. Miluji jeho hlášku: "To bude v B3". Vím, že to pro něj byla komplikace učit nás přes počítač, ale zvládnul to skvěle a my s ním. Opravdu hodně se těším na učení v B3, jen doufám, že se brzy vrátíme do školy."

Eva Š., online kurz pro falešné začátečníky

 

"Kurz B3 probíhal od poloviny on-line. Nejprve jsme nevěděli, jak to bude probíhat, ale nakonec jsme vychytali mouchy a bylo to docela fajn. Někdo má trochu horší připojení, ale zvládli jsme to. Přes ZOOM je to dobré, můžeme si povídat jako v reálu ve dvojicích, učitel nás slyší. Učitel měl pro nás vždy všechno připravené.

V porovnání s tím, jak se učí dcera cizí jazyk on-line na VŠ, je to nesrovnatelné. Řekne 2 věty za hodinu. To my stále mluvíme, nebo dáváme pozor, jestli ten druhý mluví dobře. Tento způsob výuky je prostě super. Už se těším, co všechno budu umět po B4."

Renata B., online kurz pro mírně pokročilé

 

"Dobrý den, chci poděkovat za skvělý kurz B2. Systém výuky mi vyhovoval, dobře jsem si procvičila výslovnost a konverzaci, v níž jsem si nyní jistější. Petr Sýkora je výborný učitel, trpělivý, pozorný, empatický, spontánní, sedí mi :) Kurz jsme si moc užili, myslím, všichni. Byli jsme dobrá parta, byla dobrá nálada i přes komplikace současné covid doby. Ráda se zúčastním dalšího kurzu."

Lenka P., absolventka online kurzu pro falešné začátečníky

 

Máte dotazy k online výuce angličtiny? Napište nám!

button LITE

Pošlete nám nezávaznou přihlášku

*Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů uvedených výše pro účely přímého marketingu včetně zasílání nabídek, novinek, užitečných tipů ke studiu angličtiny a jakýchkoli jiných obchodních sdělení elektronickými prostředky (e-mailem nebo SMS).

Položky označené * jsou povinné.


Položky označené * jsou povinné.

Informace o zpracování osobních údajů

Při ukládání došlo k chybám.
Navštivte ZDARMA ukázkovou hodinu
 • Praha
 • Brno
 • České Budějovice
 • Hradec Králové
 • Chrudim
 • Jihlava
 • Liberec
 • Olomouc
 • Ostrava
 • Pardubice
 • Pelhřimov
 • Plzeň
Datum a čas:
Pro zobrazení termínů vyberte město.
více informací

Informace o zpracování osobních údajů