Individuální výuka angličtiny

výuka na míru

Jste časově velmi vytíženi? Potřebujete individuální přístup? Ušijeme vám výuku přesně na míru. Individuální výuku angličtiny poskytujeme na pobočkách LITE v Hradci Králové, Liberci, Chrudimi a Brně.

Jazykové školy LITE Hradec Králové, LITE Pardubice, LITE Liberec, LITE Chrudim a LITE Brno nabízí individuální výuku angličtiny pro všechny úrovně, od začátečníků až po velmi pokročilé studenty. Nejprve určíme vaši současnou úroveň angličtiny, zjistíme vaše potřeby a po té se s vámi domluvíme na zaměření hodin.

Zaměření individuální výuky

Individuální hodiny mohou být zaměřeny na konkrétní vámi požadovaná témata:

  • přijímací pohovor do nového zaměstnání
  • příprava na obchodní jednání, konferenci nebo veletrh
  • prezentace v anglickém jazyce

Náplň výuky angličtiny

Našim cílem je vždy připravit studenty tak, aby dokázali získané vědomosti úspěšně použít v praxi. Proto každou hodinu šijeme přesně na míru vašim potřebám. Výuka angličtiny je obvykle zaměřena na získání potřebné slovní zásoby, nácvik různých situací, se kterými se můžete v praxi setkat, zvýšení jistoty a sebevědomí při verbální komunikaci a získání jistoty při správném použití gramatiky.

Další informace získáte pro pobočky:

Hradec Králové, Liberec, Chrudim na hk@lite.cz, nebo volejte na: 774 650 544

Brno na brno@lite.cz nebo volejte na 725 597 425.

Pardubice na pardubice@lite.cz nebo volejte na 739 750 102.

Pro bližší informace o poskytování individuálních výuky v dalších regionech prosíme kontaktujte přímo danou pobočku LITE.

Opište kód: *