Reference

Jazyková škola LITE vznikla v České Republice v květnu 1997. Název LITE je složený z počátečních písmen anglických slov: Life Improvement Through Education, což v překladu znamená: Zlepšování života pomocí vzdělávání. Jsme přesvědčeni, že metodou LITE se může naučit anglicky každý člověk, pokud chce, a rádi vám pomůžeme.

Kurz Int.1 (Intermediate 1) je mým druhým kurzem v LITE, opět perfektní. Jedná se o první jazykovou školu, ve které cítím pokrok. Velkou zásluhu má lektorka Zuzka, která nám věnovala maximum svého času. Hodiny byly zábavné, ani minutu jsem se nenudila. Pokroky cítím už od 3. dne intenzivního mluvení. Velkou roli sehrál také výborný kolektiv, který se tady sešel. Určitě budu pokračovat dále. Děkuji, Terka.

Tereza, absolventka letního intenzivního kurzu angličtiny pro středně pokročilé

Děkuji moc Terezce a LITU za intenzivní kurzy angličtiny. Ještě před týdnem jsem neměla ráda angličtinu a nebyla jsem i přes slušné pasivní znalosti schopná komunikace. Kurz mi pomohl utřídit si gramatiku, přestat se stydět a hlavně mě naučil komunikovat. Nevěřím na zázraky, ale možná bych měla začít. Týden v LITU mi dal z angličtiny mnohem víc než 8 let gymnázia. Díky moc a brzy na viděnou.

Kristýna H., absolventka letního intenzivního kurzu angličtiny pro mírně pokročilé

Do kurzu jsem se přihlásila poté, co mi o něm vyprávěla kamarádka a kolegyně z práce v jedné osobě. Byla jsem celkem přesvědčená o tom, že mě kurz posune dále, nicméně skutečnost předčila moje očekávání. Jsem opravdu nadšená a mám velkou chuť číst, poslouchat, sledovat - prostě nasávat angličtinu všemi smysly. Těším se, že zde co nejdříve usednu v pokračovacím kurzu. Děkuji moc.

Michaela N., absolventka letního intenzivního kurzu angličtiny pro mírně pokročilé

Z kurzu B1 (začátečníci) jsem naprosto nadšená. Celý život jsem si říkala, že se anglinu nikdy nenaučím,

a ono vida! Najednou to šlo a bylo to daleko jednodušší, než jsem si myslela!

Vynikající výuková metoda mluvením s jasným a stručným vysvětlením pravidel dělá z angličtiny neskutečně jednoduchý jazyk! Dík, dík, dík, a těším se dál.

Silvia A., absolventka kurzu angličtiny pro začátečníky

Jsem ráda, že jsem zde dostala to, co jsem očekávala. Na hodiny jsem se těšila, což o minulých kurzech říci nemohu. Domácí úkoly jsem dělala s radostí. Velmi dobře vnímám lektorku Míšu - umí vysvětlit a trpělivě poslouchat. Atmosféra při hodinách byla uvolněná, studenti si krásně pomáhali - mohu říct, že má výslovnost začíná být bez ostychu….

A celkový dojem? Odcházím domů uvolněná, spokojená, šťastná a vůbec ne unavená.

Těším se opravdu, že můžu jít s LITE dál. Učí mě chápat anglický jazyk.

Alžběta A., absolventka kurzu angličtiny pro začátečníky

Chcete se opravdu naučit anglicky?


Položky označené * jsou povinné.

Při ukládání došlo k chybám.
Navštivte ZDARMA ukázkovou hodinu
 • Praha
 • Brno
 • České Budějovice
 • Hradec Králové
 • Chrudim
 • Jihlava
 • Liberec
 • Olomouc
 • Ostrava
 • Pardubice
 • Pelhřimov
 • Plzeň
Datum a čas:
Pro zobrazení termínů vyberte město.
více informací

Newsletter

Odhlásit