Reference

Jazyková škola LITE vznikla v České Republice v květnu 1997. Název LITE je složený z počátečních písmen anglických slov: Life Improvement Through Education, což v překladu znamená: Zlepšování života pomocí vzdělávání. Jsme přesvědčeni, že metodou LITE se může naučit anglicky každý člověk, pokud chce, a rádi vám pomůžeme.

Děkuji moc Terezce a LITU za intenzivní kurzy angličtiny. Ještě před týdnem jsem neměla ráda angličtinu a nebyla jsem i přes slušné pasivní znalosti schopná komunikace. Kurz mi pomohl utřídit si gramatiku, přestat se stydět a hlavně mě naučil komunikovat. Nevěřím na zázraky, ale možná bych měla začít. Týden v LITU mi dal z angličtiny mnohem víc než 8 let gymnázia. Díky moc a brzy na viděnou.

Kristýna H., absolventka letního intenzivního kurzu angličtiny pro mírně pokročilé

Do kurzu jsem se přihlásila poté, co mi o něm vyprávěla kamarádka a kolegyně z práce v jedné osobě. Byla jsem celkem přesvědčená o tom, že mě kurz posune dále, nicméně skutečnost předčila moje očekávání. Jsem opravdu nadšená a mám velkou chuť číst, poslouchat, sledovat - prostě nasávat angličtinu všemi smysly. Těším se, že zde co nejdříve usednu v pokračovacím kurzu. Děkuji moc.

Michaela N., absolventka letního intenzivního kurzu angličtiny pro mírně pokročilé

Z kurzu B1 (začátečníci) jsem naprosto nadšená. Celý život jsem si říkala, že se anglinu nikdy nenaučím,

a ono vida! Najednou to šlo a bylo to daleko jednodušší, než jsem si myslela!

Vynikající výuková metoda mluvením s jasným a stručným vysvětlením pravidel dělá z angličtiny neskutečně jednoduchý jazyk! Dík, dík, dík, a těším se dál.

Silvia A., absolventka kurzu angličtiny pro začátečníky

Jsem ráda, že jsem zde dostala to, co jsem očekávala. Na hodiny jsem se těšila, což o minulých kurzech říci nemohu. Domácí úkoly jsem dělala s radostí. Velmi dobře vnímám lektorku Míšu - umí vysvětlit a trpělivě poslouchat. Atmosféra při hodinách byla uvolněná, studenti si krásně pomáhali - mohu říct, že má výslovnost začíná být bez ostychu….

A celkový dojem? Odcházím domů uvolněná, spokojená, šťastná a vůbec ne unavená.

Těším se opravdu, že můžu jít s LITE dál. Učí mě chápat anglický jazyk.

Alžběta A., absolventka kurzu angličtiny pro začátečníky

Angličtinu jsem začala studovat až v dospělosti. Absolvovala jsem mnoho kurzů v různých jazykových školách, chodila jsem i k soukromé učitelce, ale stále jsem měla pocit, že neumím mluvit, respektive se bojím mluvit anglicky.

Většina kurzů byla zaměřena hlavně na gramatiku a mluvení bylo až na vedlejší koleji. Navíc se mi doma začaly hromadit různé učebnice angličtiny, které patrně již nikdy nevyužiji. Školu LITE jsem si vybrala právě kvůli opačnému přístupu - mluvit anglicky bez nutnosti kupovat další drahou učebnici! Kurz Int (mírně pokročilí) mi pomohl utřídit si již naučenou gramatiku a rozšířit ji o nové gramatické jevy, hlavně časy. Na každé hodně jsem měla možnost mluvit anglicky a to mi pomohlo více se rozmluvit a získat větší jistotu v mluveném projevu.

Školu LITE bych určitě doporučila dalším studentům. Děkuji.

Blanka S., absolventka kurzu angličtiny pro mírně pokročilé

Chcete se opravdu naučit anglicky?


Položky označené * jsou povinné.

Při ukládání došlo k chybám.
Navštivte ZDARMA ukázkovou hodinu
 • Praha
 • Brno
 • České Budějovice
 • Hradec Králové
 • Chrudim
 • Jihlava
 • Liberec
 • Olomouc
 • Ostrava
 • Pardubice
 • Pelhřimov
 • Plzeň
Datum a čas:
Pro zobrazení termínů vyberte město.
více informací

Newsletter

Odhlásit