Reference

Jazyková škola LITE vznikla v České Republice v květnu 1997. Název LITE je složený z počátečních písmen anglických slov: Life Improvement Through Education, což v překladu znamená: Zlepšování života pomocí vzdělávání. Jsme přesvědčeni, že metodou LITE se může naučit anglicky každý člověk, pokud chce, a rádi vám pomůžeme.

První kurz, který mě bavil od začátku do konce. Skvělý obsah i forma, hodně mluvení a trénování. Slovíček - tak akorát. Posunulo mě to! Díky!

Tomáš Ludvík, absolvent standardního kurzu pro mírně pokročilé

Dovolím si popsat mou měsíc a půl "krátkou" cestu kurzem B4 v LITE. Po nějaké době jsem se opět vrátila k angličtině, protože to vyžaduje moje situace.  Pokud nebudu umět anglicky, nedostuduji VŠ. Už po prvním týdnu ze mě opadl stud, který mě vždy provázel s anglickým jazykem. Po druhém týdnu jsem s angličtinou vstávala i chodila spát a dá se říct, že jsem angličtinou byla obklopená pořád. Po třetím týdnu jsem se nebála pomoci anglicky mluvící babičce, která se ztratila a hledala cestu domů. Bohužel nevěděla ani kde bydlí, ale po pár minutách jsme na to společně přišly. Měla jsem dobrý pocit, že jsem mohla jak pomoci, tak že jsem se nebála paní s pomocí oslovit. Vím určitě, že kdybych do LITE nechodila, pomoc by z mé strany nepřišla, protože bych se bála a neuměla se vyjádřit. Takže díky LITE a všem, co se na tomto projektu podílejí.

Jana Neumannová, absolventka standardního kurzu angličtiny pro mírně pokročilé

Přečtěte si, co o nás píše více než dvě stě studentů na nezávislém portálu Jazykovky.cz:

 

certifikát www.Jazykovky.cz

Doporučení od studentů

Reference z Jazykovek.cz

Před školou LITE jsem vyzkoušel různé individuální i kolektivní kurzy, které mě stály nemálo času a peněz. Pro moji angličtinu nepřinesly nic. LITE mi doporučili kolegové z práce. Hned po absolvování prvního kurzu B2 jsem znal na sobě razantní pokrok. Nyní, po absolvování INT1, se již cítím sebevědomý, v práci řeším emailovou komunikaci bez pomoci překladačů... Jsem rozhodnutý absolvovat všechny úrovně a mohu školu LITE vřele doporučit. Děkuji

Kamil G., absolvent standardních kurzů angličtiny

Kurz Int.1 (Intermediate 1) je mým druhým kurzem v LITE, opět perfektní. Jedná se o první jazykovou školu, ve které cítím pokrok. Velkou zásluhu má lektorka Zuzka, která nám věnovala maximum svého času. Hodiny byly zábavné, ani minutu jsem se nenudila. Pokroky cítím už od 3. dne intenzivního mluvení. Velkou roli sehrál také výborný kolektiv, který se tady sešel. Určitě budu pokračovat dále. Děkuji, Terka.

Tereza, absolventka letního intenzivního kurzu angličtiny pro středně pokročilé

Chcete se opravdu naučit anglicky?

Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů uvedených výše pro účely přímého marketingu včetně zasílání nabídek, novinek, užitečných tipů ke studiu angličtiny a jakýchkoli jiných obchodních sdělení elektronickými prostředky (e-mailem nebo SMS).

Položky označené * jsou povinné.

Informace o zpracování osobních údajů

Při ukládání došlo k chybám.
Navštivte ZDARMA ukázkovou hodinu
 • Praha
 • Brno
 • České Budějovice
 • Hradec Králové
 • Chrudim
 • Jihlava
 • Liberec
 • Olomouc
 • Ostrava
 • Pardubice
 • Pelhřimov
 • Plzeň
Datum a čas:
Pro zobrazení termínů vyberte město.
více informací

Informace o zpracování osobních údajů