Kurzy angličtiny pro dospělé

Kurzy angličtiny jsou zaměřené na vaši schopnost plynule komunikovat. Na hodinách budete mluvit, mluvit a mluvit. Máme pro vás 10 úrovní pokročilosti a pečlivě pro vás vybereme tu správnou. Po absolvování kurzu budete nejen číst a psát, ale také komunikovat.

Více o kurzu

Letní intenzivní kurzy angličtiny

Chcete efektivně využít léto?  V LITE máte příležitost udělat v krátké době doslova průlom v angličtině. Během jednoho či dvou týdnů v intenzivním kurzu můžete udělat takový pokrok v mluvené angličtině, na jakém jiní pracují měsíce nebo i roky. 

Více o kurzu

Individuální výuka angličtiny

Jste časově vytíženi? Potřebujete individuální přístup? Ušijeme vám výuku na míru. Individuální výuka vám neposkytne tolik praxe, jako skupinové kurzy, proto ji doporučujeme spíše jako doplněk ke studiu. Může být také vhodná, máte-li speciální požadavky.

Více o kurzu

Firemní jazykové kurzy angličtiny

Hledáte vhodného partnera pro vzdělávání vašich zaměstnanců? Školy LITE poskytují také firemní výuku anglického jazyka. Firmám nabízíme i rámcovou spolupráci, testování zaměstnanců, intenzivní soustředění apod. 

Více o kurzu

Kurz komunikační dovednosti

Komunikace je základní dovedností pro život! Jak mít lepší vztahy s okolím? Jak směrovat komunikaci tak, aby to druhým nebylo nepříjemné? Tento kurz obsahuje důležité informace o komunikaci i praktická cvičení.

Více o kurzu

Letní tábor s angličtinou pro děti

Pod pojmem letní tábor si každý z nás vybaví spoustu her, dobrodružství, táborák, zábavu, sportovní aktivity, nové kamarády a možná i letní táborové lásky….prostě dny, strávené v krásné přírodě, plné pohody a legrace.

 

Více o kurzu

Efektivní studium

Úspěch každého člověka závisí na jeho schopnosti učit se. Objevte skutečně funkční technologii Jak efektivně studovat a jak úspěšně zvládnout jakýkoli předmět či obor. Informace z kurzu využijete jak při studiu angličtiny, tak kdekoli jinde v životě.

Více o kurzu

Foundation of Brilliance

“Základy jedinečnosti” Každý člověk je zcela výjimečný a nadaný v různých oblastech života. Chtěli byste znát a přesně pojmenovat své talenty? Účelem kurzu je pomoci vám nalézt své talenty, posílit je a naplánovat akční kroky, jak jich využít.

Více o kurzu

Kurzy angličtiny pro rozvoj kariéry

Znalost angličtiny se v dnešní době stala téměř nutností. Chcete-li úspěšně podnikat či získat dobrou práci, bez angličtiny se neobejdete. Proto jsme pro vás připravili doplňkové kurzy, kde můžete do hloubky rozvíjet angličtinu pro práci, pro přijímací pohovor a do kanceláře.

Více o kurzu