Více než
70 000 
absolventů

České i
mezinárodní
ocenění

Máme
10
škol v ČR

Jsme
25
let na trhu

Lite

V průběhu let 2017 až 2022 se nám podařilo získat a každý rok obhájit prestižní ocenění Czech Superbrands mezi všemi jazykovými školami v ČR. Titul Superbrands je znakem vynikajícího postavení značky na lokálním trhu. 

Stovky referencí na Jazykovky.cz

Lite

O našich lektorech

Učitelé v LITE jsou jako jediní v ČR vyškoleni ve speciálních metodách (tzv. Studijní technologii), aby dokázali rozpoznat a zvládnout jakékoli studijní bariéry, na které můžete během studia narazit. Díky tomu jsou schopni vám efektivně pomoci a v případě potřeby vás rychle “vrátit do hry”. 

 

Více o lektorech

Lite

O nás

Zkratka LITE, nebo-li Life Improvement Through Education, v překladu znamená: Zlepšování života pomocí vzdělávání. Pomáháme lidem aktivně mluvit a komunikovat v anglickém jazyce a tím dosahovat jejich snů a cílů v životě. 
Jako první škola jsme začali pořádat ukázkové hodiny angličtiny. Naší snahou je ukázat lidem neefektivitu zastaralých “učebnicových” metod a představit jim principy, které vedou ke skutečnému osvojení jazyka a schopnosti jej používat. 

  • Získali jsme osm ocenění od mezinárodní organizace Applied Scholastics
  • Z jedné školy jsme se rozrostli na síť o 10 pobočkách v ČR
  • Šestkrát po sobě jsme získali titul Czech Superbrands (2017 - 2022)

V LITE učíme stejnou angličtinu, jako kterákoli jiná jazyková škola. Pouze trochu jinak. 
Zkombinovali jsme osvědčenou techniku, jak se naučit jazyk, spolu s prokázanými metodami, které dokáží vyřešit jakékoli překážky, které mohou při studiu nastat.

Přidejte se do našeho týmu

Kdo jsou naši klienti

Našimi klienty jsou lidé, kteří se rozhodli naučit se jazyk rychle a efektivně. Mají jasný cíl a ví, že aktivní zvládnutí angličtiny jim zlepší život a přinese nové možnosti v životě. Patří k nim manažeři, podnikatelé, zaměstnanci, umělci, studenti i senioři, kteří zůstali duchem mladí a aktivní. Rádi uvítáme každého, kdo má jasný cíl si zlepšit angličtinu a chce aktivně mluvit a komunikovat.

Přečtěte si, co říkají naši klienti

Lite

Aplikovaná scholastika

Jazyková škola LITE je součástí mezinárodní sítě neziskových vzdělávacích organizací Applied Scholastics (v překladu: Praktický vzdělávací systém). Applied Scholastics poskytuje licencovaným pedagogům a školám materiály, jak efektivně studovat, se skutečným porozuměním danému předmětu a získáním schopnosti využít data v životě. Souhrnně se tyto materiály nazývají Studijní technologie.

Více o Aplikované scholastice

Lite
Lite

Studijní technologie

Nemluvíme o technice na zlepšování paměti, nebo jiné “studijní pomůcce”. Cílem studijní technologie je dokonalé zvládnutí předmětu studia jako takového. Tato vzdělávací metoda L. Rona Hubbarda je první studijní technologií, která odhaluje konkrétní bariéry, na které může student při studiu narazit, a jak je možné je zvládnout. Tyto bariéry se mohou projevovat jako: bolest hlavy, pálení očí, znuděnost, vyčerpání, podrážděnost, nesoustředěnost nebo nepamatování si toho, co se člověk naučil. 

Výzkumy L. Rona Hubbarda se zaměřují na základní zákonitosti a principy, s jejichž pomocí je možné vyřešit jakékoli studijní těžkosti, bez ohledu na to, jak beznadějné se zdají být. Tyto objevy umožnily bezpočtu studentů získat kontrolu nad svým vzděláváním. 
Pro učitele, který chce efektivně pomáhat svým studentům, je znalost těchto principů důležitým nástrojem.

Více o studijních bariérách

Novinky

Přijďte k nám v červnu! Máme pro Vás kolo štěstí!

Detail novinky

Budeme otevírat

| Liberec

Kurzy pro rok 2024/2025

Detail novinky

Nenechte si ujít skvělé květnové slevy na kurzy angličtiny. Přijďte si zatočit na kole štěstí a pořiďte si kurzy výhodně.

Detail novinky

Kde jste nás mohli vidět

Slavnostní předávání cen Czech Superbrands 2022, které proběhlo v Národním domě na Vinohradech. Značka LITE získala toto ocenění již pošesté v řadě.

Lite

Součástí galavečera bylo i vystoupení několika hudebních skupin, luxusní večeře a catering. Kromě ceny Czech Superbrands jsme dostali také knihu -  ročenku Superbrands s vlastním obalem.

Lite