Letní intenzivní kurzyLetní intenzivní kurzy

Podívejte se, jak probíhá výuka

Díky intenzivnímu nácviku komunikace se rychle zbavíte ostychu a překonáte jazykovou bariéru.

Slova si procvičíte a zapamatujete již na hodině. Jednoduchý systém, jakým učíme gramatiku, vám umožní ji hned uvést do praxe a postupovat v anglickém jazyce rychleji, než jste byli zvyklí. První výsledky uvidíte už po pár týdnech.

Lite

Kurzy jsou pro vás vhodné

Pokud se cítíte

 • stydíte se mluvit
 • bojíte se zapojovat do konverzace
 • chcete si zvýšit sebevědomí
 • bojíte se, že vás někdo osloví anglicky
 • cítíte se trapně, že nerozumíte
 • cítíte společenský handicap

Pokud jste na úrovni

 • jste věčný začátečník
 • máte pasivní znalosti
 • potřebujete se rozmluvit
 • chcete si udělat jasno v časech
 • už mluvíte, ale chcete si AJ vypilovat
 • s angličtinou teprve začínáte

Pokud chcete

 • lepší práci
 • lépe uspět v současné práci
 • čeká vás povýšení, lepší pozice
 • plánujete zahraniční projekty
 • chcete si užít dovolenou naplno
 • svobodně cestovat

Proč studovat s námi?

10 úrovní pokročilosti. Od začátečníků po pokročilou úroveň za 12,5 měsíce

Lite

Intenzita
3x týdně

Pro studium jazyka je důležitá intenzita! Proto kurzy probíhají většinou 3x týdně. Vaše pokroky tak budou patrné už po několika týdnech.

Lite

80 % času
komunikujete

Na hodinách věnujete až 80 % času nácviku mluvení a komunikace. Konverzace v angličtině je potom snadná a uvolněná.

Lite

10 úrovní
pokročilosti

Máme pro vás 10 úrovní pokročilosti od úplných začátečníků až po velmi pokročilé. Pečlivě vás rozřazujeme, takže jste v kurzu na stejné úrovni.

Lite

Učíte se
přirozeně

Vracíme se k tomu, co fungovalo. Učíte se přirozeně, jako se dítě učí svůj rodný jazyk. Jdete krok po kroku a angličtina je pak snadná.

Lite

Zbavíte se
ostychu

Lidé se často učí jazyk připoutáni k učebnici. V živote pak mají problém mluvit. U nás budete mluvit od první hodiny, s mnoha různými lidmi.

Lite

Ukázková hodina
zdarma

Nekupujte zajíce v pytli! Ukázková hodina je skvělou příležitostí, jak si můžete otestovat účinnost naší metodiky v praxi.

Vaše cesta k perfektní angličtině

Program LITE od začátečníků až po pokročilé

Lite

10 úrovní

Lite

12,5 měsíce

Lite

486 hodin

Lite

+ 3600 slov

Lite

Program LITE má 10 úrovní a můžete se zapojit v jakékoli úrovni. Jedna úroveň trvá přibližně 1-1,5 měsíce. Během 12,5 měsíce se dostanete z věčného začátečníka na pokročilého uživatele angličtiny.

Cíl - Beginner 4

Chci cestovat a domluvit se

Chcete svobodně cestovat? Domluvit se? Pojďte s námi do cílové úrovně Začátečníci 4. Po úrovni B4 jste svobodní cestovatelé. Domluvíte se o čem potřebujete, umíte komunikovat v každodenních situacích v životě a můžete také navazovat přátelství. Zvládnete i jednoduchou komunikaci v práci.

Cíl - Intermediate 4

Chci používat angličtinu v práci

Potřebujete si vylepšit angličtinu do práce? Chcete být pohotovější, plynulejší a mluvit pohodlně i s anglickým šéfem, na pracovním mítinku, nebo na vstupním pohovoru? Pojďte s námi do cílové úrovně Int4. Budete mluvit bez přemýšlení a komunikaci s rodilými mluvčími si začnete užívat.

Cíl - Advanced 2

Chci žít a pracovat v zahraničí

Chystáte se žít a pracovat v zahraničí, nebo si udělat mezinárodní zkoušku? Potřebujete angličtinu pro poslech a studium odborných předmětů? Pojďte s námi do úrovně ADV2. Stanete se zcela sebevědomým uživatelem angličtiny, protože angličtina pro vás bude jako rodný jazyk.

Co říkají absolventi kurzů

V LITE by naučili anglicky i delfína

Eva Milerová
studentka VŠ
Kurzy angličtiny pro dospělé

"Konečně se mi podařilo mluvit anglicky. Po tolika minulých neúspěšných pokusech jsem našla školu, kde mne "donutili" pronášet nahlas anglické věty a navíc to vůbec nebylo nepříjemné! Řekla bych, že v LITE by naučili anglicky i delfína. Děkuji za profesionální výkon naší lektorky Sylvie s její neuvěřitelnou dávkou energie a trpělivosti. Děkuji za zlikvidování mých zábran a bariér."

Číst dáleČíst méně
Jsem schopna sestavit základní větu v základních časech

Andrea Řezníčková
manager
Kurzy angličtiny pro dospělé

"Velmi mi vyhovuje styl výuky. Po ukončení kurzu Začátečníci 2 si uvědomuji, že jsem schopna sestavit základní větu ve všech základních časech. Dříve jsem s tvorbou vět měla velký problém. Vlastně jsem nevěděla, jak na to a raději jsem od nápadu něco říci ustoupila a nahradila ho mlčením.

Na to nepomůže nic jiného, než mluvit a mluvit a to se v této škole opravdu dělá. Takže velké díky za vše, hlavně lektorce Lence, která svým důsledným přístupem nenechá nikoho zahálet. Tuto důslednost velmi oceňuji a děkuji za ni. Je vidět, že jí opravdu záleží na tom, abychom učivo dobře zvládli."

Číst dáleČíst méně
Cítím pokrok během 2 měsíců

Petr Chomát
provozní ředitel
Kurzy angličtiny pro dospělé

"Dlouhá léta jsem zkoušel individuální vyučování, které nikam nevedlo. Po doporučení kamaráda jsem zkusil LITE a jsem naprosto spokojený a cítím pokrok během 2 měsíců. Kurzy LITE jsou náročnější na čas (výuka + domácí úkoly), ale jedině takto se může člověk posunout dál. Celkově mě přístup lektorky a systém LITE donutí se učit a to je nezbytné k posunu. Ve třídě jsme super parta, neustále mezi sebou v rámci cvičení komunikujeme v Aj, což odstraňuje ostych.

Každému, kdo se chce zlepšit, LITE doporučuji."

Číst dáleČíst méně
Kurz v LITE je konečně ten správný

Veronika Šittová
studentka VŠ
Kurzy angličtiny pro dospělé

"Navštívila jsem již mnoho kurzů angličtiny a kurz v LITE je konečně ten správný.

Líbilo se mi, že na začátku byl rozřazovací test, takže se mnou ve skupině byli lidé na stejné úrovni. Hodiny byly dynamické. Bála jsem se, že po škole budou hodiny náročné, ale všechny hodiny vždy rychle utekly.

V hodinách jsme mluvili a nezdržovali se psaním, což mi vyhovovalo. V kurzu jsem si udělala pořádek v gramatice, naučila jsem se nová slovíčka a pomohlo mi to rozmluvit se a nebát se komunikovat. Ráda se do LITE vrátím, za mě kurz splnil očekávání :-)"

Číst dáleČíst méně
Pavel Štěpán

Pavel Štěpán
stavební technik
Kurzy angličtiny pro dospělé

"Na škole LITE navštěvuji již druhý kurz. Z výuky na této škole mám velmi dobrý pocit. Lektorovi na nás záleží. Snaží se, abychom dané látce porozuměli a správně ji chápali. Časově i organizačně mi výuka vyhovuje. Hodiny jsou plně využity. Pokud bych mohl někomu doporučit, aby se efektivně a rychle naučil a připravil se na zahraniční pobyt, určitě bych doporučil tuto školu. I přes vynaložené finanční prostředky, přínos ve výuce a znalostech angličtiny je v porovnání s klasickými kurzy angličtiny výrazně vyšší." 

Číst dáleČíst méně
Success story 3

Aneta Papanová
Lékařka na specializovaném oddělení (ARO)
Kurzy angličtiny pro dospělé

"Intenzivní kurzy angličtiny 3x týdně?! Přišlo mi to jako šílenost, skloubit to s prací a volným časem. Ale Liteáci dobře ví proč! Intenzita a kvalita hodin je vysoká a já jsem nadšená, o kolik víc jsem si v angličtině jistější. I interakce s ostatními je skvělá a mnohdy plná smíchu. Štěpánka je skvělá učitelka a často mám pocit, že je spíš naše kamarádka! Rozhodně chci pokračovat s ní. Tak hurá do INT1!"

Číst dáleČíst méně

Udělejte první krok!

Rezervujte si místo na ukázkové hodině zdarma

Chcete si nezávazně vyzkoušet, jak výuka v LITE probíhá v reálu?

Naši lektoři vám představí efektivní způsob, jak se rychle naučit mluvit anglicky. A to i pokud jste se angličtinu dosud neučili. Vyzkoušíte si i část reálné výuky a uvidíte, že hned začnete mluvit anglicky.

Lite Lite

Osobní údaje

Pole Jméno a příjmení* je povinné.
Pole E-mail* je povinné.
Pole Telefon* je povinné.

Informace ke studiu

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.

* Po odeslání formuláře vás bude škola LITE kontaktovat. Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete svůj souhlas s tím, aby jazyková škola LITE zpracovávala vámi poskytnuté údaje obsažené ve formuláři.

Informace o zpracování osobních údajů

222 241 500
Zavolejte nám 222 241 500
lite@lite.cz
Napište nám lite@lite.cz