Partneři

ITC

Soudní překlady, tlumočení,simultánní tlumočení. - I.T.C.

Své služby nabízíme od roku 1998 a v současnosti máme více než sto dvacet stálých klientů z České republiky, Německa, Velké Británie, Belgie, USA a Švýcarska. Tlumočíme a překládáme z i do všech evropských jazyků a mimo to i do arabštiny, korejštiny a japonštiny. Zajišťujeme také úřední překlady – a to i v expresních termínech. Jako pravděpodobně jediná společnost jsme zveřejnili údaje o vzdělání a praxi našich překladatelů. Víte tedy s kým pracujete. Jsme zvyklí překládat i velké objemy v expresních termínech – např. tendry.

FitStyle

Nabízíme tréninky pro sportovní týmy, skupinové zvýhodněné lekce pro státní i soukromé organizace, a také firemní soukromé lekce. Lekce jsou zaměřené jak na spalování, tak na zlepšení fyzické kondice.

Kontakty: info@fitstyle.cz, tel.: 728007426


Taneční skupina T-Bass

Taneční skupina T-BASS

Zabýváme se tanečními technikami Street Dance a reagujeme na nejmodernější taneční trendy.

IBK Hradec Králové

IBK Hradec Králové

IBK Hradec Králové, ženský florbalový klub založený v roce 2009, klubové barvy: černá a bílá, v sezóně 2013/2014 hrají své soutěže pod hlavičkou IBK Hradec Králové: Žákyně – 1.liga, Dorostenky – 1.liga, Juniorky – 1. liga, Ženy B – 2. liga, Ženy A – 1. liga. Jsme na Facebooku: IBK Hradec Králové.

úřední překlady

Soudní překlady

Klientům z řad privátního i firemního sektoru nabízíme kompletní servis v oblasti překlady a tlumočení ve všech světových jazycích.

GlobalTranslations, s r.o.

www.urednipreklad.cz


Business Success, spol. s.r.o

Od roku 1996 působí v oblasti obchodního a manažerského tréninku. Prostřednictvím seminářů, tréninků, konzultací a studijních programů, předává majitelům firem a řídícím pracovníkům fungující nástroje a etická hlediska pro podnikání. Tyto nástroje jim pomáhají nejen při řízení firem, ale i v soukromém životě. 

Business Success, spol. s r.o., Türkova 2332/1, 149 00 Praha 4 - Chodov
Tel.: 731 492 021, E-mail: info@success.cz

 

Hubbardova akademie administrativy

Hubbardova akademie administrativy

Poskytuje semináře a kurzy založené na technologii managementu L. R. Hubbarda. Výuka probíhá kombinovanou formou s teorií, příklady a praktickými cvičeními a zahrnuje i odbornou pomoc při zavedení získaných informací do praxe. Kurzy jsou vhodné pro většinu pracovních pozic.

Hubbardova akademie administrativy, Business centre Rokytka, Sokolovská 270/201, 190 00 Praha 9, ČR
tel.: +420 272 108 206, +420 777 331 667, e-mail: haa@haa.cz

Studijní centrum BASIC, o.p.s.

Studijní centrum BASIC, o.p.s.

Nezisková organizace, která pomáhá dětem (i dospělým) zvládnout problémy se čtením nebo psaním pomocí specializovaného individuálního doučování. BASIC pomáhá studentům najít jejich nepochopení v samotných základech českého jazyka. Doučování probíhá během školního roku, ale také během letních prázdnin, kdy se dodává intenzivní doučování.

Studijní centrum BASIC ČR, z.s., Mimoňská 645/2a, 190 00 Praha 9, Telefon: 770 170 710, Email: praha@basic.cz

Navštivte ZDARMA ukázkovou hodinu
 • Praha
 • Brno
 • České Budějovice
 • Hradec Králové
 • Chrudim
 • Jihlava
 • Liberec
 • Olomouc
 • Ostrava
 • Pardubice
 • Pelhřimov
 • Plzeň
Datum a čas:
Pro zobrazení termínů vyberte město.
více informací

Informace o zpracování osobních údajů