Náš tým

Mgr. Veronika Horká

Mgr. Veronika Horká

ředitelka LITE Jihlava a Pelhřimov


„V hodinách studentům nezbyde nic jiného než mluvit, mluvit a mluvit anglicky“

„Čas strávený v LITE je nabíjející,
úspěch studentů a jejich spokojenost,
když odchází s vědomím, že angličtinu skutečně umí použít, a tak mohu v životě změnit hodně věcí,  je to, co z této práce dělá nejlepší,
protože jsou vidět opravdové výsledky,
které dávají smysl“
řekla stále usměvavá Veronika,
která se v roce 2008 podílela na založení jazykové školy LITE Jihlava, kde působí jako ředitelka.

Vystudovala pedagogiku pro první stupeň,
odreagováním z pracovního kolotoče je pro Veroniku běh. 
A proč by poradila právě jazykovou školu LITE? „Doporučila bych ji všem, kteří chtějí mít výsledky, pokročit v angličtině a umět ji používat.
V hodinách jim nezbyde nic jiného než mluvit, mluvit a mluvit anglicky.
Nejlepší je přijít osobně na ukázkovou hodinu zdarma, aby se člověk sám mohl rozhodnout, jestli mu to přinese, co očekává,“
dodala ředitelka LITE Jihlava a Pelhřimov.

Ing. Jan Kovařík

Ing. Jan Kovařík

lektor LITE Jihlava

"Práce v párech studenty posouvá dopředu”

V LITE působí od května 2014, kdy se po roce vrátil z Austrálie. "Tam jsem po půlročním studiu a přípravách na zkoušky získal zkušenosti, které chci předávat dál. Už tam jsem věděl, že výuka angličtiny bude moje cesta," řekl Jan. Po VŠ stavební pracoval chvíli jako stavbyvedoucí a redaktor. Podíval se i do USA. "Moje sestra je američanka, takže jsem díky tomu nějaký čas strávil i tam" dodal.

Po zahraničních cestách se našel právě v práci pro LITE. "Kontakt s lidmi a možnost věnovat se angličtině mě naplňuje. Když jsem v Austrálii chodil do školy a učitelům se střídali žáci, nedovedl jsem si to představit z druhé strany učitele.

Jako lektor si k lidem vytvořím vztah, a když pak z kurzu odchází, je to pro mě zvláštní pocit," přiznal Honza. Proč by doporučil LITE? "Dostanete tu přesně to, co skrývá zkratka naší školy- zlepšíte si život," dodal Jan.

Věra Horká

Věra Horká

administrativa v LITE Jihlava a Pelhřimov

„Nenecháme nikoho sedět v koutě“

V jihlavské jazykové škole LITE působí téměř od samého vzniku, už skoro sedm let. Zajišťuje administrativní činnost jak pro jihlavskou, tak pelhřimovskou pobočku. Po mnohých zkušenostech v různých zaměstnání pro ni LITE byl novou výzvou. „Mojí starosti je technický a administrativní chod škol,“ přiblížila s úsměvem Věra Horká. Ve volném čase se zajímá o květiny a kosmetiku, také ráda cestuje za volantem svého auta.

„Baví mě komunikace s lidmi, každý je jiný a má jiné představy a požadavky. Snažím se, aby studenti u nás byli spokojení, i co se týče administrativních věcí kolem výuky,“ zmínila.

A proč by doporučila právě LITE? „Výsledky jsou u nás vidět, nenecháváme nikoho sedět v koutě, studenti se od prvního dne učí a komunikují v angličtině,“ dodala.

Navštivte ZDARMA ukázkovou hodinu
 • Praha
 • Brno
 • České Budějovice
 • Hradec Králové
 • Chrudim
 • Jihlava
 • Liberec
 • Olomouc
 • Ostrava
 • Pardubice
 • Pelhřimov
 • Plzeň
Datum a čas:
Pro zobrazení termínů vyberte město.
více informací

Informace o zpracování osobních údajů