Slavíme 27. narozeninyLetní intenzivní kurzy

Odezvy z letních intenzivek

Praha |
Odezvy z letních intenzivek

Co říkají studenti po intenzivním kurzu?

Jsem vděčná a šťastná za tuto školu

"Toto je můj druhý intenzivní týdenní kurz angličtiny ve škole LITE a jsem strašně vděčná a šťastná, že mi osud do cesty přivedl právě tuto školu. Vždy jsem měla bordel v časech, bála jsem se mluvit a bylo mi trapné s tím i něco dělat, jelikož " jsem to přeci ze školy měla dáno umět" :) Studium v LITE mi doporučil kolega v práci...Konečně se nebojím mluvit, mám pořádek v časech, větných vzorcích atd. Děkuji Zuzce za úžasný a lidský přístup a za její otevřenost a trpělivost."
Eva V., letní intenzivní kurz B3 (Začátečníci 3)

Pochopila jsem víc než za roky na škole

"Pochopila jsem tu více než za roky na základní/střední škole. Ujasnila jsem si časy a správné používání, tudíž se už nemusím tolik obávat, až se mnou bude někdo chtít navázat konverzaci."
Kristýna N., letní intenzivní kurz B2 (Začátečníci 2)

Za mě 100 %!

"Od kurzu jsem očekávala, že mi pomůže si oživit základ. Že se rozmluvím a nebudu se bát angličtinu používat. A přesně to mi kurz dal. Lektorka Lenka byla trpělivá, látku vysvětlovala srozumitelně a jednoduchým způsobem, takže to do hlavy skákalo samo :-) Obecně jsem moc ráda, že jsem intenzivní kurz absolvovala, přesto, že to nebylo vůbec snadné a občas se pozornost ztrácela. Doporučuji se kousnout a vyzkoušet - za mě 100 %!"
Jana V., letní intenzivní kurz B2 (Začátečníci 2)

Velké díky

"Po týdenním intenzivním kurzu můžu říct, že jsem se naučila a pochopila více věcí, jak za celou základní školu a střední školu. Nemám strach, když mě zastaví cizinec na ulici a potřebuje pomoct. Zvládla jsem pochopit časy, které jsem předtím vůbec nechápala, natož to použít ve větách. Potkala jsem super partu lidí a všichni jsme si sedli. Takže mi nebylo trapný s nimi komunikovat v angličtině. Chtěla bych říct VELKÉ díky ZUZCE za skvělé vysvětlování látky a že měla s námi trpělivost :) Studium v LITE můžu 100% doporučit a také to doporučím svým přátelům."
Berenika P., letní intenzivní kurz B3

Skvělé k utvrzení látky

"Intenzivní kurzy jsou skvělé k utvrzení látky, zejména gramatických souvislostí. Je super "po čase" si opět ujasnit nějaké souvislosti a vazby při tvorbě vět. Paradoxně mám pocit, že intenzivní kurz mi dal více než normální :-)"
Vladimír A., letní intenzivní kurz B3

Jsem nadšená!

"Mám týden intenziní angličtiny za sebou a můžu konstatovat - že jsem NADŠENÁ! Naše učitelka Slávka byla skvělá vyučující. Nádherně jsem díky ní pochopila probíranou gramatiku - která mi v hlavě chyběla. Nyní mám ještě větší chuť dál pokračovat s učením angličtiny."
Lenka T., letní intenzivní kurz B4

Toto je skvělý systém, který mi sedl

"Jsem moc ráda, že jsem se do kurzu přihlásila :) O této škole jsem se dozvěděla od mé kamarádky, která to měla dříve jako já - věčný začátečník. A měla pravdu - toto je skvělý systém, ktreý mi sedl. Přesně tohle jsem potřebovala. Učitelé nás provedli elegantně a efektivně tím, co se zdálo složité. A jsem velmi mile překvapena, že jse se skutečně rozmluvila a prolomila svůj celoživotní strach z komunikace v angličtině. Děkuji kamarádce Ivče a děkuji lektorkám Slavce a Lence, které jsou báječně naladěné a podporující!!!"
Eva K., letní intenzivní kurz B4

Bylo to super rozhodnutí

"Jazykovou školu LITE mi doporučila kamarádka. Začít studovat AJ v LITE bylo super rozhodnutí. Za velmi krátkou dobu jsem pochopil princip skládání vět a používání jich v praxi při komunikaci. Díky unikátnímu způsobu učení (větné vzory) je učení mnohem snazší a lépe pochopitelné. A lektoři? SUPER!"
Ondřej T., letní intenzivní kurz B4

Lite

Chcete další tipy k angličtině?

Zadejte svoji e-mailovou adresu a my vám vždy pošleme upozornění na nový článek,
užitečná slovíčka, fráze a další tipy k angličtině.

Lite

Vyberte si co vás zajímá

Naše kurzy

Ať jste začátečník nebo pokročilý,
najdeme pro vás vhodné kurzy.

Zobrazit

Ukázková hodina

Vyzkoušejte si unikátní metodou LITE
zdarma a nezávazně.

Zobrazit
222 241 500
Zavolejte nám 222 241 500
lite@lite.cz
Napište nám lite@lite.cz