Letní intenzivní kurzyLetní intenzivní kurzy

Byl jsem věčný začátečník

"Byl jsem věčný začátečník. Navštěvoval jsem několik kurzů anglického jazyka, měl jsem soukromé hodiny. Ale vpřed jsem se posunoval jen velmi pomalu, a občas i zpět. A stále jsem nechápal mnoho témat z gramatiky. Angličtina pro mě byla cizí jazyk.
Doba pokročila a mě už přestalo bavit být někým, kdo umí špatně anglicky. Od pár známých jsem se dozvěděl o způsobu výuky v LITE. Když jsem přišel do LITE viděl jsem jiný svět výuky, než s jakým jsem se předtím setkal. Zjistil jsem, že skutečně existují efektivní metody, jak se jazyk smysluplně učit a neztrácet přitom příliš času.
Začal jsem v INT1, pokračoval k INT5 a tu si ještě zopakoval. Hlavní důvod, proč jsem nepřestal a pokračoval, je ten, že jsem za sebou viděl reálné výsledky. Během pár měsíců jsem porozuměl gramatice, která pro mě dříve byla složitá, během stejných několika měsíců jsem byl schopen se v zahraničí domluvit a také číst některé anglické texty, které potřebuji pro svůj obor.
Dnes, po kurzech v LITE, jsou mé znalosti anglického jazyka o několik úrovní výš. Vím, že jestli chci posunout znalost dále, čeká mě ještě hodně úsilí. A díky efektivitě výuky v LITE, mám ze svých pokroků dobrý pocit.
Studium anglického jazyka v LITE doporučuji každému, kdo si cení času, chce rychle posunovat své znalosti dopředu a zároveň chce v krátké době na sobě vidět své vlastní pokroky.
INT1 až INT5 byla mým lektorem a průvodcem angličtinou Jana. Přeji hodně úspěchů všem, kteří se chtějí zlepšovat."

Byl jsem věčný začátečník

Roman Bajer
manažer

Chcete další tipy k angličtině?

Zadejte svoji e-mailovou adresu a my vám vždy pošleme upozornění na nový článek,
užitečná slovíčka, fráze a další tipy k angličtině.

Lite
222 241 500
Zavolejte nám 222 241 500
lite@lite.cz
Napište nám lite@lite.cz