Byl jsem věčný začátečník

"Byl jsem věčný začátečník. Navštěvoval jsem několik kurzů anglického jazyka, měl jsem soukromé hodiny. Ale vpřed jsem se posunoval jen velmi pomalu, a občas i zpět. A stále jsem nechápal mnoho témat z gramatiky. Angličtina pro mě byla cizí jazyk.
Doba pokročila a mě už přestalo bavit být někým, kdo umí špatně anglicky. Od pár známých jsem se dozvěděl o způsobu výuky v LITE. Když jsem přišel do LITE viděl jsem jiný svět výuky, než s jakým jsem se předtím setkal. Zjistil jsem, že skutečně existují efektivní metody, jak se jazyk smysluplně učit a neztrácet přitom příliš času.
Začal jsem v INT1, pokračoval k INT5 a tu si ještě zopakoval. Hlavní důvod, proč jsem nepřestal a pokračoval, je ten, že jsem za sebou viděl reálné výsledky. Během pár měsíců jsem porozuměl gramatice, která pro mě dříve byla složitá, během stejných několika měsíců jsem byl schopen se v zahraničí domluvit a také číst některé anglické texty, které potřebuji pro svůj obor.
Dnes, po kurzech v LITE, jsou mé znalosti anglického jazyka o několik úrovní výš. Vím, že jestli chci posunout znalost dále, čeká mě ještě hodně úsilí. A díky efektivitě výuky v LITE, mám ze svých pokroků dobrý pocit.
Studium anglického jazyka v LITE doporučuji každému, kdo si cení času, chce rychle posunovat své znalosti dopředu a zároveň chce v krátké době na sobě vidět své vlastní pokroky.
INT1 až INT5 byla mým lektorem a průvodcem angličtinou Jana. Přeji hodně úspěchů všem, kteří se chtějí zlepšovat."

Byl jsem věčný začátečník

Roman Bajer
manažer

Chcete další tipy k angličtině?

Zadejte svoji e-mailovou adresu a my vám vždy pošleme upozornění na nový článek,
užitečná slovíčka, fráze a další tipy k angličtině.

Lite