Letní intenzivní kurzyLetní intenzivní kurzy

Konverzace s cizinci pro mě již není problém

"Když jsem před více než rokem poprvé navštívila školu LITE, byla jsem naprostý začátečník.

V té době jsem získala svou první práci po studiu na vysoké škole a organizace, ve které pracuji, pro mě byla velkou výzvou. Problémem byla pouze má angličtina, jelikož k mému zaměstnání patří neje jednání v angličtině, ale i časté služební cesty do zahraničí, meinárodní kurzy a samozřejmě prezentace.

Nutno podotknout, že do té doby jsem se anglicky učila pouze půl roku a dalo by se říci, že angličtina pro mě vlastně neexistovala. V práci jsme sice angličtinu měli, ale patřila jsem mezi začátečníky a i tam jsem na některé své kolegy značně ztrácela.

Pro LITE jsem se rozhodla na základě ukázkové hodiny, která mě nadchla. Začala jsem studovat v úrovni B3 a nyní dokončuji již poslední úroveň INT 4 (Středně pokročilí 4). Své kolegy ze skupiny v práci jsem dávno přeskočila o několik úrovní a nyní již v práci chodím na hodiny s rodilým mluvčím.

Studium v LITE mi opravdu pomohlo. Za velmi krátkou dobu jsem se naučila plynule mluvit a nyní bez problémů používám angličtinu každý den. Konverzace s cizinci pro mě již není problém a při pracovních jednáních se nebojím projevit svůj názor.

Posledním oříškem pro mě zůstávají moje anglické prezentační schopnosti, ale i to je již jen otázkou času. Důležité je, že nyní se již angličtiny nebojím, naopak je to zábava!"

Konverzace s cizinci pro mě již není problém

Ing. Markéta Dvořáková

Chcete další tipy k angličtině?

Zadejte svoji e-mailovou adresu a my vám vždy pošleme upozornění na nový článek,
užitečná slovíčka, fráze a další tipy k angličtině.

Lite
222 241 500
Zavolejte nám 222 241 500
lite@lite.cz
Napište nám lite@lite.cz