Letní intenzivní kurzyLetní intenzivní kurzy

Pozdrav z Nového Zélandu

"Ahoj všichni!

Jmenuji se Jarda. Před 2 lety jsem byl jen obyčejný člověk žijící v Čechách a neměl jsem tušení, co se děje mimo mou zemi. Vůbec jsem nemluvil anglicky.

Jednoho dne jsem slyšel o LITE od svého kamaráda Tomáše. Nejprve jsem se mu vysmál, ale pak jsem začal přemýšlet... a přemýšlel jsem a přemýšlel.... a nakonec jsem se rozhodl nastoupit do kurzu...

Lekce v LITE změnily můj život tím nejlepším způsobem. Po 3 měsících jsem se naučil dost na to, abych úspěšně odjel a žil a pracoval v Anglii. Samozřejmě, že to nebylo snadné vycestovat, ale byl jsem si docela jistý, že to zvládnu. Pracoval jsem nějakou dobu v Anglii, jako au-pair.

A co následovalo po Anglii?

Začal jsem cestovat ve velkém! :-) Až do teď jsem navštívil spoustu míst, jako je Srí Lanka, Bali, Singapur, Austrálie, Fidži, Dubaj a mnoho dalších. A nemohl jsem přestat cestovat.

Teď žiji téměř rok na Novém Zélandu a dostal jsem pracovní povolení na další 2 roky. Mám mnoho přátel z různých zemí a krásnou přítelkyni z Japonska :-)

Chtěl bych tedy vyslovit velký dík LITEu za to, že mi dal tuto příležitost a že mě "nakopl", abych se naučil anglicky a podíval se do světa..."

Pozdrav z Nového Zélandu

Jarda Pokorný

Chcete další tipy k angličtině?

Zadejte svoji e-mailovou adresu a my vám vždy pošleme upozornění na nový článek,
užitečná slovíčka, fráze a další tipy k angličtině.

Lite
222 241 500
Zavolejte nám 222 241 500
lite@lite.cz
Napište nám lite@lite.cz