Letní intenzivní kurzyLetní intenzivní kurzy

Teď mluvím v zahraničí více, než kdy před tím

Kurz INT 3 (Středně pokročilí) byl opět naprosto skvělý, jako všechny mé předchozí kurzy v LTE. Líbí se mi, jak na sebe kurzy navazují a hlavně to, že co se člověk naučí v předchozí úrovni, si v té další ze začátku zopakuje.

Pro mě je hodně důležité si nové věci tzv. "ukotvit" abych si je zapamatovala napořád a u LITE kurzů mám pocit, že jsem si naučené věci opravdu osvojila. Že to není jen nějaké povrchové učení, které jsem absolvovala na střední škole. Jsem za to neuvěřitelně ráda, protože momentálně cestuji po světě a díky kurzům LITE a nejlepší lektorce Slavce, jsem se konečně naučila težší gramatiku, kterou dost často teď používám v zahraničí.

Byla jsem před kurzy velmi nejistá v mluvení, protože jsem nevěděla, jak správně skládat věty gramaticky a hlavně, nebyla jsem vůbec rozmluvená, protože v Čechách se člověk sám moc nerozmluví. No a po absolvování kurzů v LITE se mé mluvení v angličtině výrazně zlepšilo a teď mluvím v zahraničí mnohem více, než kdy před tím. Cítím se jistěji při používání nových slovíček a nové gramatiky a hlavně, zvykla jsem si mluvit.

Teď mluvím v zahraničí více, než kdy před tím

Linda Chrissová

Chcete další tipy k angličtině?

Zadejte svoji e-mailovou adresu a my vám vždy pošleme upozornění na nový článek,
užitečná slovíčka, fráze a další tipy k angličtině.

Lite
222 241 500
Zavolejte nám 222 241 500
lite@lite.cz
Napište nám lite@lite.cz