Kurzy anglického jazyka pro veřejnost

2-3x týdně, zahájení každý měsíc - NEJŽÁDANĚJŠÍ KURZY! 80% mluvení a praxe!

Kurzy angličtiny v LITE využívají speciální unikátní metodiku. Jsou zaměřeny na vaši schopnost plynule komunikovat a mluvit. Proto na hodinách procvičujete komunikaci až 80% času. Díky unikátnímu podání gramatiky postupujete v anglickém jazyce mnohonásobně rychleji. 

Jak Vás učíme?

Používáme unikátní metodiku, která vychází z toho, jak jsme se naučili rodný jazyk. Jako děti jsme poslouchali, co říkají ostatní, zapamatovali si slova a výslovnost a pak je zkoušeli opakovat.

V LITE používáme tuto techniku a studenti se na hodinách věnují praktickému procvičování jazyka až 80% času. Trénujete aktivní používání slovní zásoby i správnou stavbu vět. Tímto způsobem studenti získávají aktivní znalosti a postupují v jazyce velmi rychle. Více o unikátní metodě LITE

Kurzy již probíhají opět prezenčně.

 

Jak rychle můžete očekávat výsledky?

Rychleji, než byste předpokládali! První výsledky zpozorujete již po 2 týdnech. Mírně pokročilí studenti se rozmluví za 3-5 měsíců. A i úplný začátečník může plynně mluvit anglicky během jediného roku!

 

Čas, intenzita, termíny kurzů anglického jazyka  

kurzy angličtina praha

Kurzy angličtiny otevíráme během celého roku!  

 

Otevíráme ranní, odpolední i večerní kurzy. Učíme všechny dny v týdnu kromě neděle, možné jsou různé kombinace dní.

Kurzy otevíráme každý měsíc, takže studium můžete zahájit kdykoli během roku.

Jedna úroveň trvá v průměru 5 týdnů.

Pro studium anglického jazyka je důležitá dostatečná intenzita. Proto většina kurzů u nás probíhá 3x týdně, případně 2x týdně. (Můžete kombinovat i pracovní dny spolu s víkendem.)

 

Ceny kurzů

Cena kurzu závisí na zvolené délce programu (počtu absolvovaných úrovní), dnech a časech studia.

Ačkoliv každá úroveň vás posune o velký kus dopředu (jedna úroveň obsahuje v průměru 60 vyuč. hod.!), chceme vás dovést až do cíle - plynně mluvit anglicky. Teprve pak se vám totiž začnou plnit vaše sny :)

Proto doporučujeme, abyste si již na úvodní schůzce promluvlli s naším konzultantem o tom, jaký máte cíl v angličtině, kam potřebujete dojít a zaměřili se ne na jeden kurz, ale na program, který vás k vašemu cíli dovede.

Výhodou programu je nejen finanční úspora (10 - 24%), ale také větší motivace, zajištěné místo v navazující úrovni, pokračujete se svými spolužáky a lektorem ;) a především pak vysoká šance na dosažení vašich cílů!

LITE Praha

 • cena je od 159 Kč do 259 Kč/vyuč.hod. 

(Úhrada kurzovného je možná hotově, platební kartou, bankovním převodem, na fakturu a benefitními kartami společností Edenred, Benefit Plus, Benefity a.s. a Up.)

LITE pobočky v ČR

 • cena se liší vzhledem k danému městu, cca od 70 do 199 Kč/vyuč. hod.

Studenti SŠ, VŠ a senioři mají v LITE Praha a na vybraných pobočkách zvýhodněné ceny.

Pro konkrétní informace o cenách, časech studia a přesném termínu nástupu je třeba určit vaši úroveň angličtiny a vyhodnotit rozřazovací test (písemný i ústní). Test je zdarma, nezávazný, trvá cca 1hod a je možné ho absolvovat v kanceláři dané školy. Abyste na vyhodnocení nemuseli čekat, objednejte se předem.

Náplň intenzivních kurzů anglického jazyka

Program LITE je rozdělen do 9 úrovní od úplných začátečníků po pokročilé. Studenty do úrovní pečlivě rozřazujeme, s každým studentem děláme písemný i ústní rozřazovací test.

Součástí každé úrovně je slovní zásoba, nezávislá tvorba vět, pravidelná cvičení k uvolnění komunikace, cvičení na výslovnost, různé větné vzory pro každodenní komunikaci a fráze. Ve všech úrovních klademe důraz na MLUVENÍ a praktické použití.

Intenzivní kurzy pro začátečníky

V prvních 5 úrovních (B0, B1, B2, B3 a B4) zvládnete:

 • osvojíte si základní slovní zásobu potřebnou pro všechny běžné životní situace:   např. rodina, počasí, každodenní aktivity, v restauraci, cestování po městě, u lékaře, na poště, na dovolené, profese, škola a vzdělávání, v bance, telefonování, v hotelu a mnoho dalších.)
 • zvládnete tvorbu vět, otázek i odpovědí ve všech běžně používaných časech (včetně  předpřítomného času).
 • na konci programu jste schopni se domluvit ve všech běžných životních situacích
 • každá úroveň je zakončena písemným i ústním testem

Kurzy pro pokročilé

V následujících 4 pokročilých úrovních (Int1, Int2, Int3, Int4):

 • přejdete na složitější časy, budete mluvit v delších souvětích, pracovat na plynulosti projevu, pohotovosti a výslovnosti.
 • slovní zásoba již zahrnuje i abstraktní témata, více frází a angličtinu pro práci a obchod: např.: na letišti, nakupování, památky, vztahy mezi lidmi, pocity, kancelář, ucházení se o práci, obchodní jednání, cíle a úkoly, dnešní společnost, příroda a životní prostředí, věda, film a divadlo atd.
 • po absolvování programu získáte aktivní znalost cca 2500 - 3000 anglických slov a budete používat všechny větné vazby (tj. gramatiku) na úrovni základní státní jazykové zkoušky.
 • každá úroveň je zakončena písemným i ústním testem, po ukončení programu můžete získat certifikát LITE (při splnění daných podmínek)

certifikát www.Jazykovky.cz

Doporučení od studentů

 

 

Potřebujete se poradit? Zavolejte nám: 775 556 996 (9 - 18 hod.)

 

Chcete se rychle naučit anglicky? Napište nám! 

 

Informace o zpracování osobních údajů

Opište kód: *
 
Navštivte ZDARMA ukázkovou hodinu
 • Praha
 • Brno
 • České Budějovice
 • Hradec Králové
 • Chrudim
 • Jihlava
 • Liberec
 • Olomouc
 • Ostrava
 • Pardubice
 • Pelhřimov
 • Plzeň
Datum a čas:
Pro zobrazení termínů vyberte město.
více informací

Informace o zpracování osobních údajů