Učitelé angličtiny v LITE

Učitelé v LITE jsou jako jediní v ČR vyškoleni v tzv. studijní technologii, která popisuje bariéry, na něž jako studenti můžete narazit, a poskytuje jasná řešení, jak každou z těchto bariér překonat.

Rodilý mluvčí versus Čech!

Možná jste zažili, že jazykový kurz vedený Čechem, který je sám v angličtině jen o pár lekcí před vámi, není optimální.

Na druhou stranu dát začátečníkům nebo „falešným“ začátečníkům rodilého mluvčího, který sice umí anglicky, ale neumí to předat studentům, a nemůže vám nic vysvětlit, může být úplně promrhaný čas. Rodilí mluvčí si pak mluví, pár lidí se chytá a vy často nemáte páru, co se děje.

Zlatá střední cesta?

Většina našich učitelů jsou Češi, kteří žili delší dobu v zahraničí, někdy i mnoho let. Studenti toto vítají. Takový učitel má totiž dostatečné zkušenosti s praktickým používáním angličtiny a zároveň je schopen cokoli studentům vysvětlit, může přejít do češtiny, když vám potřebuje něco přesně a rychle objasnit a často pomůže i to, že rozumí českému „pohledu na věc“.

Rodilé mluvčí dáváme do nejvyšších úrovní, kde již sami dostatečně plynule komunikujete a máte dostatečnou slovní zásobu, takže čeština už není potřeba.

Odbornost učitelů v LITE

Každý učitel nejprve absolvuje intenzivní odborné školení, aby sám dokázal učit metodou LITE. Zároveň se však učí i úspěšně komunikovat se třídou, pracovat s ní, zaujmout studenty, příjemným způsobem udržet disciplínu a motivovat studenty.

Navíc jsou všichni lektoři v LITE, jako jediní v ČR, jsou vyškoleni také k tomu, aby dokázali rozpoznat a zvládnout překážky, na něž může student při studiu angličtiny narazit. Díky tomu je pro Vás studium efektivnější, snazší a především máte jistotu, že se do angličtiny „nezamotáte“.

Jaký přístup můžete očekávat od našich učitelů?

 1. vysoké nasazení a jasný záměr naučit Vás mluvit anglicky
 2. snaha, abyste všemu porozuměli
 3. přátelské jednání a smysl pro humor
 4. snaha chválit a motivovat

„…Sú to ľudia, ktorí majú nielen vysoké znalosti angličtiny, ale hlavne vedia vel'mi dobre komunikovat', majú vysoké emócie, dynamiku, príjemným spósobom vyžadujú disciplínu a dokážu udržať v akcii všetkých študentov. Zažil som pať lektorov, kde každý z nich je určitou osobnosťou, ale prvky živosti, dynamiky a jasnej disciplíny s čistým ciel'om skutočne naučit' mali všetci do jedného.“ R.S.

Chcete se opravdu naučit anglicky?

Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů uvedených výše pro účely přímého marketingu včetně zasílání nabídek, novinek, užitečných tipů ke studiu angličtiny a jakýchkoli jiných obchodních sdělení elektronickými prostředky (e-mailem nebo SMS).

Položky označené * jsou povinné.

Informace o zpracování osobních údajů

Při ukládání došlo k chybám.
Navštivte ZDARMA ukázkovou hodinu
 • Praha
 • Brno
 • České Budějovice
 • Hradec Králové
 • Chrudim
 • Jihlava
 • Liberec
 • Olomouc
 • Ostrava
 • Pardubice
 • Pelhřimov
 • Plzeň
Datum a čas:
Pro zobrazení termínů vyberte město.
více informací

Informace o zpracování osobních údajů