Lite

Katka je služebně nejstarším lektorem v LITE Olomouc. Má zkušenosti nejen z výuky angličtiny, ale také se školením studentů ve studijní technologii. Jako výkonná ředitelka má na starost i pomoc ostatním učitelům a studentům. 

Je velmi vstřícná a i když nekompromisně vyžaduje dodržování LITE pravidel, cítíte se s ní bezpečně a víte, že žádná chyba není důvodem pro to být nešťastný. Vše jde zvládnout, jen je potřeba to cvičit a cvičit, dokud se probíraná látka nedostane pod kůži.

 

Co tě nejvíc baví na práci v LITE?

„I když mám na starost hlavně vedení naší pobočky a administrativu, vždy je pro mě největší uspokojení vidět svoje studenty, jak se velmi rychle zlepšují v používání angličtiny. Pokud učím začátečníky, je to to nej. To, že někdo, kdo před pár týdny neuměl vůbec nic, najednou mluví o sobě, o své rodině, zaměstnání, koníčcích a spoustě dalších věcí, je prostě paráda a pohon k tomu, pokračovat v naší práci."

“Vidět svoje studenty, jak hodinu po hodině, týden po týdnu, dělají díky naší LITE metodě neuvěřitelné pokroky, to je to, co mě motivuje v této práci." 

Lite