Lite

Jana působí v LITE od roku 2011. V letech 2016 – 2018 přebrala post koordinátora kurzů a od roku 2019 působí jako podpora PR.

Je komunikativní, ochotná pomoci, empatická, s cílem pomoci studentům na cestě k jejich pokroku. Během výuky udržuje kamarádskou atmosféru a se studenty řeší jakýkoli problém nebo nepochopení v angličtině. Ráda tráví čas aktivně – procházka s rodinou, sport, cvičení. Nezapomíná na sebevzdělání v různých oblastech života. Baví ji četba a filmy. Vede cvičení žen a skupinku maminek s dětmi.

Co tě nejvíc baví na práci v LITE?

Baví mě sledovat pokrok studentů. Pozoruji, jak se konverzace studentů den ode dne zlepšuje a oni se cítí sebejistě. A to pak moje práce dává smysl. Jsem ráda, že jsem do LITE přišla a mám tu kolegy, kteří práci dělají s láskou a studenty, kteří se rozhodli něco změnit a vzdělávat se. Ráda dostávám nové výzvy, nadchnu se pro nové věci. Nabíjí mě, když vidím pokrok u studentů. Okamžik, kdy student prohlásí, že to konečně pochopil, je pro mě k nezaplacení. Ve výuce jsme na přátelské úrovni a někdy se scházíme i po výuce a někdy i po skončení kurzu.

„Člověk se učí celý život.“

Lite