Letní intenzivní kurzyLetní intenzivní kurzy

Vaše jistota v komunikaci vzroste až o 100 %

Chcete na sobě intenzivně zapracovat a opravdu se rozmluvit? Naše letní kurzy nejsou “nalejvárnou”, ale praktickým zažitím všeho, co se naučíte. Je to intenzivní pobyt v angličtině srovnatelný s tím, když vycestujete do zahraničí. Proto i sny se vám mohou zdát v angličtině.

Lite

Intenzita
7x týdně

Intenzita je pro studium jazyka důležitá. Při této intenzitě nestihneš věci zapomínat. Látku si procvičuješ, dokud si ji nezažiješ.

Lite

80 % času
komunikujete

Vše, co se učíš, hned aplikuješ do praxe. Teorie tvoří 20 % času, 80 % času je trénink. Proto zvládneš studovat i několik hodin denně.

Lite

Megarychlý
pokrok

Díky unikátní metodě a vysoké intenzitě zvládneš za jeden týden takové množství látky, jaké se studenti na střední škole učí roky.

Lite

Expresní vyjasnění časů

Máš zmatek v časech a nevíš, kdy je použít? Gramatiku učíme přirozeně a jednoduše. Vyjasníš si časy a naučíš se je hned používat.

Lite

Zbavíte se
ostychu

Díky intenzivnímu tréninku komunikace s různými partnery rychle zahodíš ostych. Postupně začneš “přemýšlet v angličtině”.

Lite

Skvělá
atmosféra

Čeká tě přátelská pracovní atmosféra. Všichni studenti mají stejný cíl a podporují se. Lektoři udržují hodiny dynamickými.

Namluvíte až
44 hodin za týden

Díky intenzivnímu nácviku komunikace se rychle zbavíte ostychu a překonáte jazykovou bariéru. Jednoduchý systém, jakým učíme gramatiku, vám umožní ji hned uvést do praxe. Za týden namluvíte v angličtině až 44 vyuč. hodin. Je to podobné, jako když se na týden ponoříte do anglicky mluvícího prostředí.

Lite

Termíny letních intenzivních kurzů
LIBEREC 2024

Úroveň Odpolední
10 dní, Po-Pá,
16:30-20:30 hod.
celkem 50 vyuč. hodin
   
Začátečníci B3 22.7.-2.8.
Mírně pokročilí B4 22.7.- 2.8.
   
Pokročilí INT1/INT2 5.8.-16.8.

 

Pro koho jsou kurzy vhodné?

Pro vás, kteří...

 • se chcete rozmluvit
 • potřebujete rychle zvýšit svoji úroveň AJ
 • jste časově vytíženi během roku
 • pracujete na směny
 • chcete se připravit na novou práci 
 • potřebujete se připravit na maturitu
 • pro dospělé a mládež od 16 let

Co vám to přinese...

 • uděláte velký pokrok za krátkou dobu
 • rozšíříte si slovní zásobu (cca 300 slov za týden, aktivní použití)
 • vyjasníte si gramatické časy a použití
 • nacvičíte konverzaci v reálných situacích
 • zbavíte se ostychu
 • vaše jistota a sebevědomí výrazně vzroste
Lite

Za týden se posunete o celou úroveň

Během 1 či 2 týdnů uděláte takový pokrok v mluvené angličtině, na jakém běžně pracujete 1,5 měsíce v našem standardním kurzu o intenzitě 3x týdně.

Za týden se posunete o celou úroveň

Díky unikátní vyučovací metodě a vysoké intenzitě procvičování postupujete v jazyce mnohonásobně rychleji.

Co říkají studenti, kteří kurz absolvovali

Neuměla jsem si říct ani o horkou vodu

Denisa Ludvíková
sudentka SŠ

"Anglicky jsem se učila od školky. Celkem 11 let. A výsledek? Žádnej. Neuměla jsem si říct ani o horkou vodu. A nyní? ... Absolvovala jsem letní týdenní kurz a kdybych potkala na silnici cizince, tak na jeho otázku "Jak se dostanu k Národnímu divadlu" odpovím a nebudu se muset tvářit jako blbec a cítit se trapně. Moc děkuji naší učitelce Hance, která mi dokázala ujasnit spoustu věcí v časech, frázích atd., bez šprtání pouček a učení se slovíček nazpaměť.

Doporučuji všem a ještě jednou díky!"

Číst dáleČíst méně
Kam přijdu, tam vás chválím a doporučuji

Soňa Kritzlerová
učitelka

Jako (bývalá) učitelka jazyků musím potvrdit, že vaše metoda nejenže opravdu funguje, ale taky motivuje, otevírá "stavidla výřečnosti" a spojuje lidi v poměrně velmi krátké době. Kam přijdu, tam vás chválím a doporučuji!

Co víc? Děkuji!

Číst dáleČíst méně
 Dva kurzy v LITE mi daly více, jak 5 let v jiných kurzech

Jana Schramlová
office manager

"Dva intenzivní kurzy během letních prázdnin (Začátečníci 3 a 4) v jazykové škole LITE mi daly více, jak pět let studia v jiných kurzech. Jasný, přesný výklad, mnoho překladových vět a jejich použití mi dalo větší jistotu v mluvení. Lektor Peter byl skvělý, vždy ochotný dovysvětlit nepochopené. Výuka byla plynulá s častým opakováním a procvičováním. Vůbec nevadilo, že nemáme učebnice. Jsem moc ráda, že jsem se kurzu účastnila a těším se, jak získané znalosti použiji v praxi."

Číst dáleČíst méně
Můj nejlepší kurz Aj, který jsem kdy absolvovala

Daniela Filípková
specialista Trade finance

"Řekla bych, že to byl můj nejlepší kurz angličtiny, jaký jsem kdy absolvovala. Gramatiku, kterou se učím už léta, jsem konečně důkladně pochopila a tím, že jsme vše dostatečně procvičovali, si ji i pamatuji.

Změnilo to i celý můj pohled na učení se jazyka, půjdu na to od nynějška úplně jinak, hravější formou. Budu-li mít možnost příští léto, určitě bych ráda v LITE pokračovala. Sešla se výborná parta lidí a doufám, že se s některými z nich ještě setkám.

Moc jazykové škole děkuji za tuto příležitost a úžasný týden, na který budu dlouho vzpomínat. Kdyby byla možnost ohodnotit počtem hvězdiček, za mne maximální počet.

LITE bych doporučila svým známým."

Číst dáleČíst méně
Martina Nacherová

Martina Nacherová
advokátka

"Na školu LITE jsem narazila náhodou - jednoduše jsem klikla na inzerci na internetu. Web školy mě zaujal informacemi o pro mě novém a zajímavém přístupu k výuce angličtiny za pomoci větných vzorů a důvěru vzbuzujícími recenzemi nadšených absolventů. A po týdenním intenzivním kurzu jim musím dát za pravdu. Poprvé po dlouhatánské době mám opět radost z mluvení v angličtině a možná úplně poprvé v životě jsem se ujistila v mnohých gramatických jevech a vazbách. A učitel Peter? To je jednoduché - nedovedu si představit lepšího učitele! Jeho erudice, trpělivost, vhled i nadhled, vtip a herecký talent - to je nevídaná kombinace!" 
 

Číst dáleČíst méně
Metoda výuky mi neskutečně sedla

Eva Kopecká
realitní makléřka

"Škola LITE mi byla doporučena, prý se přestanu bát mluvit a lektoři mi všechno natlačí do hlavy, ať budu chtít nebo nebudu. Po dvou týdnech intenzivního kurzu mohu s radostí zhodnotit, že se tak stalo :-). Metoda výuky mi neskutečně sedla, lektor Honza byl skvělý. Celkově jsem spokojená, našla jsem zde to co jsem očekávala a vlastně i mnohem víc. Určitě uvažuji o tom, že budu v LITE pokračovat a doporučím školu i mezi přáteli."

Číst dáleČíst méně

Udělejte první krok!

Rezervujte si místo na ukázkové hodině zdarma

Chcete si nezávazně vyzkoušet, jak výuka v LITE probíhá v reálu?

Naši lektoři vám představí efektivní způsob, jak se rychle naučit mluvit anglicky. A to i pokud jste se angličtinu dosud neučili. Vyzkoušíte si i část reálné výuky a uvidíte, že hned začnete mluvit anglicky.

Lite Lite

Osobní údaje

Pole Jméno a příjmení* je povinné.
Pole E-mail* je povinné.
Pole Telefon* je povinné.

Informace ke studiu

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.

* Po odeslání formuláře vás bude škola LITE kontaktovat. Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete svůj souhlas s tím, aby jazyková škola LITE zpracovávala vámi poskytnuté údaje obsažené ve formuláři.

Informace o zpracování osobních údajů

222 241 500
Zavolejte nám 222 241 500
lite@lite.cz
Napište nám lite@lite.cz