Studenti

Děkuji moc Terezce a LITU za intenzivní kurzy angličtiny. Ještě před týdnem jsem neměla ráda angličtinu a nebyla jsem i přes slušné pasivní znalosti schopná komunikace. Kurz mi pomohl utřídit si gramatiku, přestat se stydět a hlavně mě naučil komunikovat. Nevěřím na zázraky, ale možná bych měla začít. Týden v LITU mi dal z angličtiny mnohem víc než 8 let gymnázia. Díky moc a brzy na viděnou.

Kristýna H., absolventka letního intenzivního kurzu angličtiny pro mírně pokročilé

Do kurzu jsem se přihlásila poté, co mi o něm vyprávěla kamarádka a kolegyně z práce v jedné osobě. Byla jsem celkem přesvědčená o tom, že mě kurz posune dále, nicméně skutečnost předčila moje očekávání. Jsem opravdu nadšená a mám velkou chuť číst, poslouchat, sledovat - prostě nasávat angličtinu všemi smysly. Těším se, že zde co nejdříve usednu v pokračovacím kurzu. Děkuji moc.

Michaela N., absolventka letního intenzivního kurzu angličtiny pro mírně pokročilé

Z kurzu B1 (začátečníci) jsem naprosto nadšená. Celý život jsem si říkala, že se anglinu nikdy nenaučím,

a ono vida! Najednou to šlo a bylo to daleko jednodušší, než jsem si myslela!

Vynikající výuková metoda mluvením s jasným a stručným vysvětlením pravidel dělá z angličtiny neskutečně jednoduchý jazyk! Dík, dík, dík, a těším se dál.

Silvia A., absolventka kurzu angličtiny pro začátečníky

Jsem ráda, že jsem zde dostala to, co jsem očekávala. Na hodiny jsem se těšila, což o minulých kurzech říci nemohu. Domácí úkoly jsem dělala s radostí. Velmi dobře vnímám lektorku Míšu - umí vysvětlit a trpělivě poslouchat. Atmosféra při hodinách byla uvolněná, studenti si krásně pomáhali - mohu říct, že má výslovnost začíná být bez ostychu….

A celkový dojem? Odcházím domů uvolněná, spokojená, šťastná a vůbec ne unavená.

Těším se opravdu, že můžu jít s LITE dál. Učí mě chápat anglický jazyk.

Alžběta A., absolventka kurzu angličtiny pro začátečníky

Angličtinu jsem začala studovat až v dospělosti. Absolvovala jsem mnoho kurzů v různých jazykových školách, chodila jsem i k soukromé učitelce, ale stále jsem měla pocit, že neumím mluvit, respektive se bojím mluvit anglicky.

Většina kurzů byla zaměřena hlavně na gramatiku a mluvení bylo až na vedlejší koleji. Navíc se mi doma začaly hromadit různé učebnice angličtiny, které patrně již nikdy nevyužiji. Školu LITE jsem si vybrala právě kvůli opačnému přístupu - mluvit anglicky bez nutnosti kupovat další drahou učebnici! Kurz Int (mírně pokročilí) mi pomohl utřídit si již naučenou gramatiku a rozšířit ji o nové gramatické jevy, hlavně časy. Na každé hodně jsem měla možnost mluvit anglicky a to mi pomohlo více se rozmluvit a získat větší jistotu v mluveném projevu.

Školu LITE bych určitě doporučila dalším studentům. Děkuji.

Blanka S., absolventka kurzu angličtiny pro mírně pokročilé

Děkuji za další skvělý kurz v LITE! Čím déle do kurzů chodím, tím víc mě angličtině baví - a hlavně opravdu vidím pokroky!

Velký podíl na tom má především naše lektorka Lucy - vždy se usmívá, má dobrou náladu, všechny dotazy zodpoví… a hlavně je vidět, že jí její práce baví. Samozřejmě nelze opomenout ani spolužáky z kurzu - skvělé kouče a parťáky, díky nimž jsem se toho během lekcí hodně naučila, ale užila jsem si s nimi i spoustu legrace.

Angličtinu v LITE jsem se začala učit především proto, abych našla dobrou práce. To se mi už povedlo, ale rozhodně nehodlám s angličtinou přestat, ba naopak! Chci být lepší a lepší.

Angličtinu musím v práci používat denně – a nebýt kurzů v LITE, měla bych asi dost velký problém. Neříkám, že už rozumím všemu a vše řeknu správně, ale rozumím většině věcí a nebojím se mluvit… a hlavně začínám v angličtině i myslet, takže je pro mě její používání postupem času jednodušší.

Díky, LITE. Těším se na další kurz.:)

Kamila N., absolventka kurzu angličtiny pro mírně pokročilé

Kupodivu, ač jsem po práci vždy unavená a ospalá, „tento způsob“ výuky je úžasný a nabíjející.

Není zde gramatická drezúra, ale přesně tak, jak se dítě učí mateřský jazyk, naprosto nenucenou formou se usazují slova a krátké věty do paměti, aniž by člověk o nich uvažoval mluvnicky.

Precizní výslovnost lektorky Michaely, hlasité opakování, reprodukce ve dvojicích- to vše vede nejen k naučení slovíček, dikce (způsob vyjadřování), ale i k zapamatování. Jednoduše, úžasný systém.

Hana S., absolventka kurzu angličtiny pro začátečníky

Milá školo,
nevím, jak mám popsat mé pocity, které mám v současné době. Jedná se o velice kladné – samozřejmě. Už jsem utratil spoustu peněz za studium AJ, ale bez větších úspěchů. Tato škola „LITE“ mě opět utvrdila, že to dělá skvěle a že je jednou z nejlepších.

V dnešní době velice dobře investované peníze za studium AJ. Budu i nadále kladně doporučovat.
Velké díky Petrovi, který mi ukázal cestu, že to půjde i mě.

Vít S., absolvent kurzu angličtiny pro mírně pokročilé

Když jsem nechodila do LITE, všechny moje testy z angličtiny byly za 4 nebo 5.

V polovině kurzu B4 (mírně pokročilý) jsem napsala test za 2 a 3 bez pomoci mých spolužáků a bez mého chytrého telefonu. Měla jsem velice dobrý pocit, že už po těch školních letech něco zvládnu sama.

Teď vynikám ve třídě a píšu prezentace na téma country s mými spolužáky. Konečně rozumím, co se okolo mě v hodině děje. Děkuji.

Denisa T., absolventka kurzu angličtiny pro mírně pokročilé

Škola LITE je opravdu schopná v krátké době naučit mluvit anglicky studenty, kteří toho doposud nebyli schopní.

Za 4 měsíce jsem udělala obrovský pokrok, kterým jsem ohromila bývalého učitele mého syna. Věděl, jak jsem na tom byla před LITEm a byl ohromen!

Měla jsem štěstí na paní učitelku, moc mě bavila hodina AJ s ní. Dokáže povzbudit i motivovat ke zlepšení. Líbí se mi, že jsme nuceni dodržovat kázeň, ale zároveň se najde čas na odreagování v hodině.

Lenka P., absolventka kurzu angličtiny pro mírně pokročilé

Myslím, že kurz v LITE je skvělý pro ty, co se chtějí naučit anglicky rychle, snadno, pochopitelně a dobře.

Za ty čtyři lekce, co jsem absolvovala, jsem se naučila více než za ty roky ve škole. Ujasnila jsem si gramatiku, slovíčka a obecně všechno!

Děkuji LITE a hlavně Lucy za všechno, co mě naučila…

Viktoria K., absolventka kurzu angličtiny pro mírně pokročilé

Jsem spokojená se způsobem vyučování. Angličtinu jsem se učila asi 8 let, ale až zde jsem pochopila používání některých časů. Líbí se mi přístup k učení. Je dobré, jak vše opakujeme, dokud si nejsme jistí. A jak mne naučili používat jednodušší věty a hlavně správný slovosled.

Hodiny jsou zábavnou formou. A způsob vyučování odbourává strach z mluvení a pomáhá slyšet různé přízvuky.

Tento kurz mi pomohl ze všech hodin angličtiny, co jsem měla, nejvíce.

Barbora M., absolventka kurzu angličtiny pro mírně pokročilé

Před příchodem do této školy jsem měla s angličtinou vždy problém, protože jsem se bála mluvit. Tato škola mi dodala odvahu nebát se začít angličtinu používat a dodala mi jistotu.

Samozřejmě jsem zde získala i gramatické znalosti a naučila se nová slovíčka. Celkově tento kurz i školu hodnotím pozitivně, určitě mi přinesla spoustu znalostí, které se chystám dál rozvíjet.

Díky. :)

Veronika K., absolventka kurzu angličtiny pro středně pokročilé

Celý kurz mě naučil hlavně nebát se mluvit, ať už je to dobře nebo špatně. Pochopila jsem celou podstatu základních časů, kdy, kde a jak je použít. Janča (lektorka) nám dost ukázala, co se týče samostatnosti, hlavně při domácích úkolech. Všechno, co jsme nevěděli, nám zodpověděla. Hodiny probíhaly v klidu a byly plné informací, které mi hodně daly…

To, co mě nenaučila škola za 8 let, tak základy jsem získala za pouhý týden, což je super! Představy, které jsem měla, se splnily….

Lucie K., absolventka kurzu angličtiny pro mírně pokročilé

Hodnocení školy LITE je velmi pozitivní. Za 14 dní jsem zvládla pochopit základy AJ. Mnohokrát jsem se snažila AJ začít učit, ale bez výsledku.

Vedení hodin je jasné a logické. Cvičení slov a větných vzorců je pozitivní. Je kladen důraz na pochopení učiva = perfektní přístup. Neustálé opakování vede k zapamatování si slov bez dalšího „domácího“ učení. Systém je dobře připravený. Jsem velmi spokojena.

Jana K., absolventka kurzu angličtiny pro úplné začátečníky

Chtěla bych moc poděkovat za to, že jste.:) Váš styl výuky je fantastický a mě konečně pomohl se rozmluvit a získat jistotu, že už něco umím a nemusím se bát mluvit. Jen tak dál!

Přeji vám spoustu spokojených studentů!

Monika V., absolventka kurzu angličtiny pro mírně pokročilé

Základní, střední...spousta let učení angličtiny a nic z toho. Popravdě jsem nejdříve nevěřila, že by to mohl změnit i LITE, ale teď už vím, jak jsem se šeredně mýlila. Kurz byl nad moje očekávání! Dozvěděla jsem se ohromné množství informací, o kterých jsem v životě neslyšela (jak je to možné za 9 let učení?!) a hlavně mi byly podány tak, že jsem ani neměla pocit, že bych se je učila. Zkrátka žádný pocit "našrotované" hlavy. Vše bylo tak přirozené, vše mi v hlavě ihned zůstalo a nemusela jsem se na to doma dívat ani zpětně. A přitom mluvím!

Zdeňka N., absolventka intenzivního kurzu pro začátečníky

Šla jsem do kurzu v LITE, abych se rozmluvila. Povedlo se! Hned po týdnu jsem začala přemýšlet v angličtině a po dvou týdnech jsem schopná říct anglicky (téměř) vše, co potřebuji! To, jak se tady angličtina učí, je naprosto geniální! Mluvit, mluvit, mluvit anglicky!

Zuzka Š., absolventka intenzivního kurzu pro středně pokročilé

Učil jsem se anglicky mockrát, ve škole a v jiných kurzech, někdy byl učitel fajn, někdy méně, ale takový zápal a nadšení a hlavně schopnost strhnout studenty k práci – někdy „nudné“, jako mají učitelé v LITE, jsem zažil poprvé. Slyšel jsem o LITE od kamarádů, kteří byli nadšeni, ale přisuzoval jsem to tomu, že s angličtinou začínají, tak mají velké pokroky. Já jsem se zasekl někde na 75% cesty a nešlo to dál, ale na kurzu v LITE jsem se zase o kus posunul. Měl jsem štěstí na skvělé 3 učitele (postupně) a hlavně na super spolustudenty, kteří nesabotovali práci a neulévali se. Určitě budu LITE doporučovat svému okolí a doufám, že to nebyl můj poslední kurz. Získal jsem také motivaci učit se i doma, číst anglické knížky a dívat se na filmy bez dabingu, do čehož se mi dřív nechtělo.

Pavel U., absolvent standardního kurzu v jazykové škole LITE Praha

LITE, dalo mi mnohem více praktických znalostí a použitelných slovíček, než celé tři roky angličtiny na střední škole. Učitel v LITE ví, o čem mluví, učitel ve škole o tom nemá ponětí. To je důvod, proč si LITE vážím a proč jsem šťastný, že jsem se mohl zúčastnit. Za těch 10 dní se v našem kurzu sešel kolektiv skvělých, pracovitých lidí, to je důvod, proč jsem se sem vždycky rád vracel. Výhoda LITE je také, že se člověk může naučit komunikovat nejen anglicky. A nikdy není pozdě začít. „Never let it be“

Jan L., absolvent intenzivního kurzu pro pokročilé

Chcete se opravdu naučit anglicky?


Položky označené * jsou povinné.

Při ukládání došlo k chybám.
Navštivte ZDARMA ukázkovou hodinu
 • Praha
 • Brno
 • České Budějovice
 • Hradec Králové
 • Chrudim
 • Jihlava
 • Liberec
 • Olomouc
 • Ostrava
 • Pardubice
 • Pelhřimov
 • Plzeň
Datum a čas:
Pro zobrazení termínů vyberte město.
více informací

Newsletter

Odhlásit