Firmy

SBU Organická chemie, Synthesia, a.s.

Vážení,

dovolte mi, abych se podělil o mou zkušenost s jazykovou školou LITE.

V loňském roce jsem přijal nabídku na novou pracovní pozici, která obnáší mimo jiné i výbornou znalost angličtiny, a protože má jazyková vybavenost byla do té doby na úrovni začátečník, intenzivně jsem hledal kvalitní jazykovou školu a našel právě LITE. Zaujaly mne jejich www stránky, kde slibovali okamžité výsledky.

zobrazit detail

ČESKÝ TELECOM

Vyjádření k jazykovému kurzu angličtiny - LITE Pardubice

Vážený pane Vaníčku!

Dovolte, abych Vám poděkoval za Váš profesionální přístup učitele angličtiny v kurzu, kterého jsem se zúčastnil a jsem rád, že vše, co jste mne naučil, mohu používat v práci i soukromém životě.

zobrazit detail

2N spol. s r.o.

Věc: Hodnocení výuky anglického jazyka ve společnosti 2N spol. s r.o.

V naší společnosti probíhal v období od 3. 10. 2000 do 28. 2. 2001 kurz výuky anglického jazyka. Kurz byl rozdělen do dvou skupin. Zatímco první skupina byla určena pro studenty, kteří již měli dobré zkušenosti s jazykem, a tedy se zde jednalo spíše o to, aby si procvičili konverzaci a získali další znalosti v oblasti obchodní angličtiny, druhá skupina byla určena pro začátečníky, kteří se zde seznámili se základem gramatiky, získali základní slovní zásobu a základy pro konverzaci.

zobrazit detail

ALCHEM PLZEŇ s.r.o.

Ve škole LITE jsem prozatím absolvovala stupně B3 a B4. Musím konstatovat, že s tak dobrým systémem výuky jsem se ještě nesetkala. Po prvé jsem si uspořádala různé anglické časy a jejich praktické použití, čili jednoduše řečeno jsem si udělala pořádek v anglické gramatice.

zobrazit detail

BIOPHARM

BIOPHARM, Vyzkumný ústav biofarmacie a veterinárních léčiv, a.s., který dlouhodobě spolupracuje s LITE anglickou školou, doporučuje všem zájemcům o výuku anglického jazyka tuto jazykovou školu pro kvalitní výuku, výborné lektory, flexibilitu a vstřícnost k řešení požadavků svých zákazníků.

zobrazit detail

Business Success, spol. s r.o.

Vec: Referenčný dopis

Pred pár rokmi moje schopnosti komunikovat' v anglickom jazyku končili zdvorilostným pozdravem a začalo mi to překázat' v mojej práci, tak som sa rozhodol angličtině venovat'.

zobrazit detail

Chvaletice

Vážení přátelé,

dovoluji si Vás oslovit „přátelé" protože za dva roky studia angličtiny ve škole LITE jste se skutečně stali mými přáteli.

zobrazit detail

ČSSD

Zhodnocení výuky angličtiny v jazykové škole LITE

Angličtina se stává pro nás neodmyslitelnou součástí života. Potkáváme se s ni každý den v televizi, v obchodech, v reklamních sloganech. Pro mnohé je také jednou ze základních podmínek v zaměstnání, další pak potřebují angličtinu k uskutečnění svých plánů profesních. Někdo se jen chce domluvit na cestách v zahraničí nebo se chystá prožít nějaký čas v anglicky hovořících zemích.

zobrazit detail

DIMED

Věc: Doporučení LITE - školy angličtiny

Jazykové kurzy ve škole LITE můžu doporučit na základě vlastní zkušenosti po absolvování kurzů INT 1 a INT 2. Doporučuji je všem, kteří se rozhodnou se svou angličtinou něco udělat a určitý čas ji studovat skutečně intenzivně a efektivně.

zobrazit detail

GEOVAP, spol. s.r.o.

Věc: referenční listina

Jako absolvent kurzu úrovně B3 až INT2 mohu jazykovou školu LITE vřele doporučit. Angličtina se zde vyučuje velice efektivní a zábavnou formou.V dnešní době má dospělý člověk velice málo možností, jak se naučit nejen psát, ale i mluvit plynule anglicky.

zobrazit detail

PARAMO

Výuka anglického jazyka v PARAMO, a.s. společností LITE Pardubice.

Výuka byla zahájena v únoru 2004. Naši zaměstnanci byli rozděleni do skupin dle úrovně jazykových znalostí. Všichni studenti byli nadšeni netradičním způsobem výuky jazyků zaměřeným nejenom na procvičování mluvnice, ale na celkovou znalost jazyka a jeho praktické používání. Učitelé LITE velice profesionálně a v příjemné a přátelské atmosféře dokázali studenty výrazně posunout v jejich znalostech anglického jazyka.

zobrazit detail

Regie Rádio Music spol. s r.o.

Vážení přátelé,

rád bych jménem společnosti Regie Rádio Music spol. s r.o. poděkoval za velmi úspěšnou spolupráci v oblasti výuky angličtiny, kterou naše společnost realizuje se společností Lite - anglická škola Praha.

zobrazit detail

SYNPO, a.s.

Věc: Referenční dopis k výuce anglického jazyka firmou LITE

Vzhledem k tomu, že jsem byla zaměstnavatelem požádána o rozšíření svých znalostí o znalost anglického jazyka, začala jsem si vybírat mezi širokou nabídkou firem, které se zabývají výukou jazyků. Vaši firmu jsem si vybrala po prezentaci na předváděcí hodině, protože jsem doufala, že váš systém výuky bude efektivní a rychlý.

zobrazit detail

VZP ČR

Názor na výuku v LITE

Se studiem angličtiny jsem začal v květnu 2007 jako úplný začátečník. Věděl jsem, že existuje řada jazykových škol, a tak jsem začal s výběrem. O škole LITE jsem se nejprve dozvěděl od kamaráda, který se zmínil, že zde se vyučuje jinou formou než na ostatních školách a to tak, že se zde zaměřují na konverzaci. Vyhledal jsem si tedy informace o této škole i na internetu a domluvil jsem si účast na ukázkové hodině. Po jejím absolvování jsem byl nadšený a nastoupil jsem do kurzu.
zobrazit detail

Chcete se opravdu naučit anglicky?

Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů uvedených výše pro účely přímého marketingu včetně zasílání nabídek, novinek, užitečných tipů ke studiu angličtiny a jakýchkoli jiných obchodních sdělení elektronickými prostředky (e-mailem nebo SMS).

Položky označené * jsou povinné.

Informace o zpracování osobních údajů

Při ukládání došlo k chybám.
Navštivte ZDARMA ukázkovou hodinu
 • Praha
 • Brno
 • České Budějovice
 • Hradec Králové
 • Chrudim
 • Jihlava
 • Liberec
 • Olomouc
 • Ostrava
 • Pardubice
 • Pelhřimov
 • Plzeň
Datum a čas:
Pro zobrazení termínů vyberte město.
více informací

Informace o zpracování osobních údajů