Studenti

První kurz, který mě bavil od začátku do konce. Skvělý obsah i forma, hodně mluvení a trénování. Slovíček - tak akorát. Posunulo mě to! Díky!

Tomáš Ludvík, absolvent standardního kurzu pro mírně pokročilé

Dovolím si popsat mou měsíc a půl "krátkou" cestu kurzem B4 v LITE. Po nějaké době jsem se opět vrátila k angličtině, protože to vyžaduje moje situace.  Pokud nebudu umět anglicky, nedostuduji VŠ. Už po prvním týdnu ze mě opadl stud, který mě vždy provázel s anglickým jazykem. Po druhém týdnu jsem s angličtinou vstávala i chodila spát a dá se říct, že jsem angličtinou byla obklopená pořád. Po třetím týdnu jsem se nebála pomoci anglicky mluvící babičce, která se ztratila a hledala cestu domů. Bohužel nevěděla ani kde bydlí, ale po pár minutách jsme na to společně přišly. Měla jsem dobrý pocit, že jsem mohla jak pomoci, tak že jsem se nebála paní s pomocí oslovit. Vím určitě, že kdybych do LITE nechodila, pomoc by z mé strany nepřišla, protože bych se bála a neuměla se vyjádřit. Takže díky LITE a všem, co se na tomto projektu podílejí.

Jana Neumannová, absolventka standardního kurzu angličtiny pro mírně pokročilé

Přečtěte si, co o nás píše více než dvě stě studentů na nezávislém portálu Jazykovky.cz:

 

certifikát www.Jazykovky.cz

Doporučení od studentů

Reference z Jazykovek.cz

Před školou LITE jsem vyzkoušel různé individuální i kolektivní kurzy, které mě stály nemálo času a peněz. Pro moji angličtinu nepřinesly nic. LITE mi doporučili kolegové z práce. Hned po absolvování prvního kurzu B2 jsem znal na sobě razantní pokrok. Nyní, po absolvování INT1, se již cítím sebevědomý, v práci řeším emailovou komunikaci bez pomoci překladačů... Jsem rozhodnutý absolvovat všechny úrovně a mohu školu LITE vřele doporučit. Děkuji

Kamil G., absolvent standardních kurzů angličtiny

Kurz Int.1 (Intermediate 1) je mým druhým kurzem v LITE, opět perfektní. Jedná se o první jazykovou školu, ve které cítím pokrok. Velkou zásluhu má lektorka Zuzka, která nám věnovala maximum svého času. Hodiny byly zábavné, ani minutu jsem se nenudila. Pokroky cítím už od 3. dne intenzivního mluvení. Velkou roli sehrál také výborný kolektiv, který se tady sešel. Určitě budu pokračovat dále. Děkuji, Terka.

Tereza, absolventka letního intenzivního kurzu angličtiny pro středně pokročilé

Děkuji moc Terezce a LITU za intenzivní kurzy angličtiny. Ještě před týdnem jsem neměla ráda angličtinu a nebyla jsem i přes slušné pasivní znalosti schopná komunikace. Kurz mi pomohl utřídit si gramatiku, přestat se stydět a hlavně mě naučil komunikovat. Nevěřím na zázraky, ale možná bych měla začít. Týden v LITU mi dal z angličtiny mnohem víc než 8 let gymnázia. Díky moc a brzy na viděnou.

Kristýna H., absolventka letního intenzivního kurzu angličtiny pro mírně pokročilé

Do kurzu jsem se přihlásila poté, co mi o něm vyprávěla kamarádka a kolegyně z práce v jedné osobě. Byla jsem celkem přesvědčená o tom, že mě kurz posune dále, nicméně skutečnost předčila moje očekávání. Jsem opravdu nadšená a mám velkou chuť číst, poslouchat, sledovat - prostě nasávat angličtinu všemi smysly. Těším se, že zde co nejdříve usednu v pokračovacím kurzu. Děkuji moc.

Michaela N., absolventka letního intenzivního kurzu angličtiny pro mírně pokročilé

Z kurzu B1 (začátečníci) jsem naprosto nadšená. Celý život jsem si říkala, že se anglinu nikdy nenaučím,

a ono vida! Najednou to šlo a bylo to daleko jednodušší, než jsem si myslela!

Vynikající výuková metoda mluvením s jasným a stručným vysvětlením pravidel dělá z angličtiny neskutečně jednoduchý jazyk! Dík, dík, dík, a těším se dál.

Silvia A., absolventka kurzu angličtiny pro začátečníky

Jsem ráda, že jsem zde dostala to, co jsem očekávala. Na hodiny jsem se těšila, což o minulých kurzech říci nemohu. Domácí úkoly jsem dělala s radostí. Velmi dobře vnímám lektorku Míšu - umí vysvětlit a trpělivě poslouchat. Atmosféra při hodinách byla uvolněná, studenti si krásně pomáhali - mohu říct, že má výslovnost začíná být bez ostychu….

A celkový dojem? Odcházím domů uvolněná, spokojená, šťastná a vůbec ne unavená.

Těším se opravdu, že můžu jít s LITE dál. Učí mě chápat anglický jazyk.

Alžběta A., absolventka kurzu angličtiny pro začátečníky

Angličtinu jsem začala studovat až v dospělosti. Absolvovala jsem mnoho kurzů v různých jazykových školách, chodila jsem i k soukromé učitelce, ale stále jsem měla pocit, že neumím mluvit, respektive se bojím mluvit anglicky.

Většina kurzů byla zaměřena hlavně na gramatiku a mluvení bylo až na vedlejší koleji. Navíc se mi doma začaly hromadit různé učebnice angličtiny, které patrně již nikdy nevyužiji. Školu LITE jsem si vybrala právě kvůli opačnému přístupu - mluvit anglicky bez nutnosti kupovat další drahou učebnici! Kurz Int (mírně pokročilí) mi pomohl utřídit si již naučenou gramatiku a rozšířit ji o nové gramatické jevy, hlavně časy. Na každé hodně jsem měla možnost mluvit anglicky a to mi pomohlo více se rozmluvit a získat větší jistotu v mluveném projevu.

Školu LITE bych určitě doporučila dalším studentům. Děkuji.

Blanka S., absolventka kurzu angličtiny pro mírně pokročilé

Děkuji za další skvělý kurz v LITE! Čím déle do kurzů chodím, tím víc mě angličtině baví - a hlavně opravdu vidím pokroky!

Velký podíl na tom má především naše lektorka Lucy - vždy se usmívá, má dobrou náladu, všechny dotazy zodpoví… a hlavně je vidět, že jí její práce baví. Samozřejmě nelze opomenout ani spolužáky z kurzu - skvělé kouče a parťáky, díky nimž jsem se toho během lekcí hodně naučila, ale užila jsem si s nimi i spoustu legrace.

Angličtinu v LITE jsem se začala učit především proto, abych našla dobrou práce. To se mi už povedlo, ale rozhodně nehodlám s angličtinou přestat, ba naopak! Chci být lepší a lepší.

Angličtinu musím v práci používat denně – a nebýt kurzů v LITE, měla bych asi dost velký problém. Neříkám, že už rozumím všemu a vše řeknu správně, ale rozumím většině věcí a nebojím se mluvit… a hlavně začínám v angličtině i myslet, takže je pro mě její používání postupem času jednodušší.

Díky, LITE. Těším se na další kurz.:)

Kamila N., absolventka kurzu angličtiny pro mírně pokročilé

Kupodivu, ač jsem po práci vždy unavená a ospalá, „tento způsob“ výuky je úžasný a nabíjející.

Není zde gramatická drezúra, ale přesně tak, jak se dítě učí mateřský jazyk, naprosto nenucenou formou se usazují slova a krátké věty do paměti, aniž by člověk o nich uvažoval mluvnicky.

Precizní výslovnost lektorky Michaely, hlasité opakování, reprodukce ve dvojicích- to vše vede nejen k naučení slovíček, dikce (způsob vyjadřování), ale i k zapamatování. Jednoduše, úžasný systém.

Hana S., absolventka kurzu angličtiny pro začátečníky

Milá školo,
nevím, jak mám popsat mé pocity, které mám v současné době. Jedná se o velice kladné – samozřejmě. Už jsem utratil spoustu peněz za studium AJ, ale bez větších úspěchů. Tato škola „LITE“ mě opět utvrdila, že to dělá skvěle a že je jednou z nejlepších.

V dnešní době velice dobře investované peníze za studium AJ. Budu i nadále kladně doporučovat.
Velké díky Petrovi, který mi ukázal cestu, že to půjde i mě.

Vít S., absolvent kurzu angličtiny pro mírně pokročilé

Když jsem nechodila do LITE, všechny moje testy z angličtiny byly za 4 nebo 5.

V polovině kurzu B4 (mírně pokročilý) jsem napsala test za 2 a 3 bez pomoci mých spolužáků a bez mého chytrého telefonu. Měla jsem velice dobrý pocit, že už po těch školních letech něco zvládnu sama.

Teď vynikám ve třídě a píšu prezentace na téma country s mými spolužáky. Konečně rozumím, co se okolo mě v hodině děje. Děkuji.

Denisa T., absolventka kurzu angličtiny pro mírně pokročilé

Škola LITE je opravdu schopná v krátké době naučit mluvit anglicky studenty, kteří toho doposud nebyli schopní.

Za 4 měsíce jsem udělala obrovský pokrok, kterým jsem ohromila bývalého učitele mého syna. Věděl, jak jsem na tom byla před LITEm a byl ohromen!

Měla jsem štěstí na paní učitelku, moc mě bavila hodina AJ s ní. Dokáže povzbudit i motivovat ke zlepšení. Líbí se mi, že jsme nuceni dodržovat kázeň, ale zároveň se najde čas na odreagování v hodině.

Lenka P., absolventka kurzu angličtiny pro mírně pokročilé

Myslím, že kurz v LITE je skvělý pro ty, co se chtějí naučit anglicky rychle, snadno, pochopitelně a dobře.

Za ty čtyři lekce, co jsem absolvovala, jsem se naučila více než za ty roky ve škole. Ujasnila jsem si gramatiku, slovíčka a obecně všechno!

Děkuji LITE a hlavně Lucy za všechno, co mě naučila…

Viktoria K., absolventka kurzu angličtiny pro mírně pokročilé

Jsem spokojená se způsobem vyučování. Angličtinu jsem se učila asi 8 let, ale až zde jsem pochopila používání některých časů. Líbí se mi přístup k učení. Je dobré, jak vše opakujeme, dokud si nejsme jistí. A jak mne naučili používat jednodušší věty a hlavně správný slovosled.

Hodiny jsou zábavnou formou. A způsob vyučování odbourává strach z mluvení a pomáhá slyšet různé přízvuky.

Tento kurz mi pomohl ze všech hodin angličtiny, co jsem měla, nejvíce.

Barbora M., absolventka kurzu angličtiny pro mírně pokročilé

Před příchodem do této školy jsem měla s angličtinou vždy problém, protože jsem se bála mluvit. Tato škola mi dodala odvahu nebát se začít angličtinu používat a dodala mi jistotu.

Samozřejmě jsem zde získala i gramatické znalosti a naučila se nová slovíčka. Celkově tento kurz i školu hodnotím pozitivně, určitě mi přinesla spoustu znalostí, které se chystám dál rozvíjet.

Díky. :)

Veronika K., absolventka kurzu angličtiny pro středně pokročilé

Celý kurz mě naučil hlavně nebát se mluvit, ať už je to dobře nebo špatně. Pochopila jsem celou podstatu základních časů, kdy, kde a jak je použít. Janča (lektorka) nám dost ukázala, co se týče samostatnosti, hlavně při domácích úkolech. Všechno, co jsme nevěděli, nám zodpověděla. Hodiny probíhaly v klidu a byly plné informací, které mi hodně daly…

To, co mě nenaučila škola za 8 let, tak základy jsem získala za pouhý týden, což je super! Představy, které jsem měla, se splnily….

Lucie K., absolventka kurzu angličtiny pro mírně pokročilé

Hodnocení školy LITE je velmi pozitivní. Za 14 dní jsem zvládla pochopit základy AJ. Mnohokrát jsem se snažila AJ začít učit, ale bez výsledku.

Vedení hodin je jasné a logické. Cvičení slov a větných vzorců je pozitivní. Je kladen důraz na pochopení učiva = perfektní přístup. Neustálé opakování vede k zapamatování si slov bez dalšího „domácího“ učení. Systém je dobře připravený. Jsem velmi spokojena.

Jana K., absolventka kurzu angličtiny pro úplné začátečníky

Chcete se opravdu naučit anglicky?

Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů uvedených výše pro účely přímého marketingu včetně zasílání nabídek, novinek, užitečných tipů ke studiu angličtiny a jakýchkoli jiných obchodních sdělení elektronickými prostředky (e-mailem nebo SMS).

Položky označené * jsou povinné.

Informace o zpracování osobních údajů

Při ukládání došlo k chybám.
Navštivte ZDARMA ukázkovou hodinu
 • Praha
 • Brno
 • České Budějovice
 • Hradec Králové
 • Chrudim
 • Jihlava
 • Liberec
 • Olomouc
 • Ostrava
 • Pardubice
 • Pelhřimov
 • Plzeň
Datum a čas:
Pro zobrazení termínů vyberte město.
více informací

Informace o zpracování osobních údajů